Seval AK

Seval AK

Seval'in Köşesi

EXTREM KAPIÇAM..

01 Ağustos 2018 - 13:55

Kahramanmaraş’ımız günden güne gelişiyor, güzelleşiyor.  Çevre illerle olan bağlantı yollarımızda son rötuşlar yapılıyor. Belediyelerimiz asli görevlerinin yanı sıra birçok belediyeye örnek olacak sosyal çalışmalarda insanlarımız temel ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor.

Mutlaka hiçbir şey dört dörtlük olmaz, eksikler elbette vardır.  Olaya bardağın dolu tarafından bakmakta fayda var.

Büyükşehir’in yaptırdığı parklar, Onikişubat’ın bisiklet yolu, Dulkadiroğlu’nun sosyal yaşam alanları, hemen yanıbaşımızda Türkoğlu belediyesinin yaptırdığı at çiftliği, Pazarcık baraj kenarındaki bisiklet ve yürüyüş yolu ile Başkonuş yaylamız insanlarımız için yapılan çalışmalardan birer kesit.

Sosyal yardımlar ve sosyal yaşam alanlarının dışında, gençlerini cazibe merkezi olacak, özellikle komşu Gaziantep başta olmak üzere, çevre illerden macera seven gençlerin akın edeceği bir başka tesisten söz etmek istiyorum.

Extrem kapıçam tesisleri..

Kentimizin sevilen işadamlarından Şahin Balcıoğlu’nun öncülük yaptığı bu tesisler, aklınıza gelebilecek her türlü macera ortamına sahip.

Akıllı uslu atlara binmek istersen var, atv araçları ile safari imkanın var, ülkemizde ilk defa olan tel üzerinde yürüyüş ve adını bilemediğim daha bir çok alet edevat bu tesislerde var. Çok detaylı paintball alanını da es geçmek haksızlık olur.

Daha şimdiden Gaziantep’ten gelmeye başlamışlar.

Eksikleri var, yavaş yavaş tamamlanıyor. Lokantası olacak, kahvaltı keyfini çamların altında yapacaksınız..

Ve tamamlandığında, hele şuradan bir Adana ya da, Antep yapalım da  hava  değişikliği olsun cümlesini Kapıçam için kullanacaksınız.

Netice Kahramanmaraş’ımız güzelleşiyor, gelişiyor.  Zaten dondurması ile ülkede tek olan marka değeri, bu tesisle de daha da perçinleşecek.

Bize düşen kıymet bilmek, destek vermek..


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar