“BENİ ERDOĞAN’A MAHCUP ETMEYİN”

AK Parti ailesi, dev iftar organizasyonunda bir araya geldi AK Parti Elbistan İlçe Teşkilatı tarafından tüm teşkilat üyeleri, eşleri ve ailelerine yönelik olarak bir iftar programı düzenlendi. Ünal konuşmasında, Elbistanlılara seslenerek, “Beni Erdoğan’a mahcup etmeyin” dedi.

12 Haziran 2018 - 16:50

Riva Düğün Salonu’ndaki dev organizeye AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Türk İslam Karakoç, Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen ile çok sayıda teşkilat üyesi katıldı.

Organizenin açılış konuşmasını yapan AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Av. Hasan Sungur yaptı. AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Türk İslam Karakoç da kürsüye davet edilerek katılımcılara hitaben birer sunum gerçekleştirdiler.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, alkışlar arasında davet edildiği kürsüde yaptığı konuşmada, şunları söyledi:

“Şimdi, Tayyip Erdoğan’ın karşısında 8 defa yenilmiş bir adam ve onun karşısında yenilmiş bir adam, komedi gibi; Tayyip Erdoğan’a meydan okuyor. Güreşte her pehlivanın bir kategorisi olur. Sen ne zaman pehlivan oldun da peşrev çekiyorsun. Sen, Tayyip Erdoğan’a 8 defa yenilmiş Kemal Kılıçdaroğlu’nun karşısında yenilgiye uğramış bir adamsın. Şimdi yetmiyor; başka bir şey daha var. Bu Kemal Kılıçdaroğlu, 9.yenilgisini almamak için bunu cumhurbaşkanı adayı yaptı. Çünkü 9.yenilgide, ‘ben yenilmedim, o yenildi’ diyecek. Ben yenilmedim o yenildi dediği kişi ile ilgili parti içindeki rakibinden de kurtulacak. Artık yenilgiyi paylaşıyorlar kendi aralarında. Kemal Kılıçdaroğlu çok rahat. Hem yenilgiyi yükleyecek birini buldu hem de kendi rakibinden kurtuldu. Muharrem İnce sana, ‘Cumhuriyet Halk Partisi’nin genel başkanı doğal cumhurbaşkanı adayıdır. Kaçamaz’ dedi. Sen kaçtın. Sen cumhurbaşkanlığı adaylığından kaçtın. Bunlar bu işi evcilik oynamak sanıyorlar. Devlet işi ciddiyet ister. Senin ne eserin var da Recep Tayyip Erdoğan’a meydan okuyorsun.

Bu millet, 16 yıldan beri AK Parti ile yol yürüyor. 16 yılda bu millet büyük bir diriliş gerçekleştirdi. 24 Haziran’da büyük bir şahlanış ve yükseliş dönemi başlıyor. Ve bu tarihi, AK Parti teşkilatları sizler yazacaksınız. Recep Tayyip Erdoğan’la beraber siyaset yapmayı, yol yürümeyi bize bahşettiği için Allah’a şükrediyoruz. Önümüzde kısa bir süre kaldı. Bu sürede gece gündüz çalışacağız. Elbistan’ımız için hayal ettiğimiz her şeyi gerçekleştirdik ama Elbistan’ımız içi yeni hayallerimiz var. Güzel hayallerimiz var; bunları da beraberce gerçekleştireceğiz. Bir kardeşiniz ve evladınız olarak sizlere her türlü hizmeti getireceğiz. Elbistan teşkilatı, beni mahcup etmeyin. Beni, Recep Tayyip Erdoğan’ın önünde mahcup etmeyin.”

YORUMLAR

  • 2 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sıcaktan Bunalan Dulkadiroğlu Mesire Alanına Koştu
Sıcaktan Bunalan Dulkadiroğlu Mesire Alanına Koştu
Yaylalarımızı turizme kazandırmak için gayret ediyoruz
Yaylalarımızı turizme kazandırmak için gayret ediyoruz