Tütüncü AVM’de Duyduğunuz Kampanyalara İnanamayacaksınız!

Kahramanmaraş’ın Kurtuluşunun 100. Yılına özel,kentin köklü ve bölgenin en kapsamlı firmalarından olan Tütüncü AVM 13 Şubat 2020 tarihine kadar yüzlerce ürünlerde büyük indirime girerek, maliyetine satışlara başladı.

15 Ocak 2020 - 13:16

Kahramanmaraş'ın  Kurtuluşunun 100. Yılına özel,kentin köklü ve bölgenin en kapsamlı firmalarından olan Tütüncü AVM 13 Şubat 2020 tarihine kadar yüzlerce ürünlerde büyük indirime girerek, maliyetine satışlara başladı.

Kahramanmaraş'ın ve bölgenin en kapsamlı alışveriş merkezi Tütüncü AVM, Kurtuluş’un 100. Yılına özel kampanyasını basın mensuplarıyla paylaştı. Tütüncü AVM Satın Alma Sorumlusu Sebahattin Bozkuş açıklamasında, ’Tütüncü AVM butik alışveriş merkezi olarak Kahramanmaraş’ta kendine has konseptiyle bir ilki gerçekleştirdi. Özellikle de mobilya kısmında oldukça iddialıyız. Hem fiyatlarımız uygun hem de mobilya seçimlerimiz diğer alışveriş merkezlerinden ayrılıyor. Satış sonrası hizmet Tütüncü AVM’nin en çok önem verdiği ilkelerin başında gelmektedir. Kahraman şehrimizin Kahramanlarına özel 100. Yıl kampanyamızı sizlerle buluşturuyoruz’ ifadelerini kullandı.

Tütüncü AVM’de gerçekleşen tanıtımda konuşan tütüncü AVM Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Bayraktar; Bugünden başlayarak kampanyaya start verdik halkımızın hoşuna gidecek indirimli fiyatlar ürünler var biz Kahramanmaraş’ımızın 100.yılını kutlayacağız inşallah bununla ilgili tütüncü AVM ne yapabilir karınca kaderince halkımıza indirimli ürünlerle halkımıza indirimli ürünler satarak 100.yıla bizimde katkımız olsun istedik gerekirse sürpriz hediyelerle zaten 8 katlı mağazamızda tüm ürünlerimizdeki etiketler değişti biz yaklaşık 15-20 günden buyana bu kampanyaya hazırlık yaptık 15 günden bu yana ciddi bir efor sarf ederek 30 günlük süreçte tüm ürünlerimizde yaklaşık %50 indirimli olarak satışa sunulacak. Ayrıca halkımız alışverişlerinde sürpriz hediyeler kazanacak indirimli ürünlerden faydalanacak bunları halkımıza duyuruyoruz.

Halkımızın gelip burada yerinde görmeye değer güzel bir kampanya çeyiz paketlerinde tüm beyaz eşyalar da küçük ev aletlerinde perdelerde gelinliklerde kampanyamız mevcut halkımız inşallah bize teveccüh gösterip geldiğinde bu kampanyaları yerinde görecektir fiyat indirimlerimizi sürpriz hediyelerimizi 12 Şubata kadar bu kampanyamız devam edecek tüm Kahramanmaraş halkını mağazamıza bekleriz kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmak üzere sürpriz hediyelerimizden faydalanmak üzere tüm Kahramanmaraş halkını buraya bekliyoruz”.


Kalitemiz Sayesinde Büyüyoruz

Mesut Bayraktar; "Tütüncü AVM’nin geçmişi 50 yıla dayanır kapalı çarşıdan başladık orada da şubelerimiz devam ediyor. Biz bu işe tütüncü olarak kapalı çarşıda tütüncü sandık, tütüncü yün, biz bu mesleği dededen devir aldık.Dede, baba, torun derken biz bura da 3. Kuşağız. Eski bir firmayız. Açılalı yıl oldu, halkımızdan Allah razı olsun, teşekkür ederiz, bizi yalnız bırakmadılar. Ciddi bir müşteri potansiyeli ile açtık bu mağazayı, 1 yılda rakiplerimizle hemen hemen aynı seviyeye geldik diyebilirim .Bu AVM sektöründe 30-40 yıldan beri bizimle aynı işi yapan AVM’lerle aynı anılıyoruz artık. Kahramanmaraş’ta 4-5 AVM’den bir tanesi olduk çok şükür, ürünlerimizi uygun satmamız sayesinde büyüyoruz."

 

 Tütüncü AVM’nin diğer alışveriş merkezlerinden farkı

Tütüncü AVM’yi diğer alışveriş merkezlerinden ayıran fiyat farkı her zaman kaliteli ürünü ucuza satıyoruz kalite politikası bizim müşteri hizmetleri bölümümüz var .Tütüncü AVM’den herhangi bir isterse büyük ürün alsın isterse küçük ürün Tütüncü AVM’den aldığı ürünlerle ilgili müşterimizin herhangi bir problem yaşadığında, tütüncü AVM hemen orda olaya müdahale eder, ürünün arkasında durur, müşterimizi mağdur etmez.Bölgenin en kapsamlı alışveriş merkezi diye bir sloganla yola çıktık. bu ne demek iddialıyız.Tütüncü AVM Kahramanmaraş’ın değil bölgenin en kapsamlı alışveriş merkezi.Bir alışveriş merkezinde olanlardan Tütüncü AVM de çok daha fazla ürün yelpazesi var. Sıralayacak olursak; gelinlik, abiye, bindallı reyonumuz var. Biz bu 8 katlı AVM’de 500 m karelik ciddi bir alanı gelinlik, abiye, bindallıya ayırdık, bu bizim rakiplerimizde kesinlikle yok.Diğer farkımız dersek ; mesela perde, ev tekstili, çeyiz reyonu bir katımızı bu işe ayırdık. biz bu işte de çok ciddi bir skalamız var.Bizi rakiplerimizden ayıran çeyiz, perde katımız var.Burada da halkımıza hizmet vermekteyiz. Aklınıza gelebilecek her şey, mesela bizim rakiplerimizde avize reyonu yok .Şuanda aklımıza gelmeyen ve sayamadığımız bizi diğer AVM’lerden ayıran çeşit anlamında çok ciddi çeşitlerimiz var.

 

Son tarih 13 Şubat

Tütüncü Alışveriş Merkezi Sorumlusu Serdar Göz ise; "gazetecilere yaptığı açıklamada,’Tütüncü Alışveriş Merkezi bu yıla özel sorumluluk alıyor. 13 Şubat tarihine kadar 100 bin çeşit  ürün vatandaşlarımıza ulaşmış olacak. Maliyet fiyatına satışlarımız başladı. Burada il dışı servis hizmeti, temin süremizin dışında ilk olarak evlerimize asansör hizmetimizi de başlatıyoruz. Sizlerin vesilesiyle de duyurmuş olalım" dedi.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Partimizin kadınlarının iffetine ve namusuna yönelik hiçbir hakareti kabul etmemiz mümkün değil
Partimizin kadınlarının iffetine ve namusuna yönelik hiçbir...
Spor sonrası kaybedilen enerjiyi meyve suyu içerek kazanın
Spor sonrası kaybedilen enerjiyi meyve suyu içerek kazanın