Türkiye Derecesi Yapan Öğrencilerden Kabakcı’ya Ziyaret

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde ücretsiz olarak hayata geçen Askeri ve Polis okulları spor mülakatları hazırlık eğitimleri alan ve yoğun bir talebin olduğu eğitimlere katılan aday öğrenciler önemli dereceler elde etmeye devam ediyorlar.

26 Temmuz 2019 - 11:54

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde ücretsiz olarak hayata geçen Askeri ve Polis okulları spor mülakatları hazırlık eğitimleri alan ve yoğun bir talebin olduğu eğitimlere katılan aday öğrenciler önemli dereceler elde etmeye devam ediyorlar. Askeri ve polislik sınavlarında spor mülakatında dereceye giren komiser yardımcısı adayları, astsubaylık sınavlarını kazanan öğrenciler ve sınavlara hazırlayan İl Müdürlüğü, Spor Akademisi Mezunu Herkes İçin Spor (HİS) Antrenörü Sedat Doğan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı’ yı Makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Antrenör Sedat Doğan İl Müdürü Kabakcı’ ya bu dönem yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktardı. Doğan ” 5. Dönem meslek içi PAEM (Komiser Yardımcılığı) spor mülakatı sınavında Türkiye 1. si İl Müdürlüğümüzce açılan kurslarımıza katılan adaylardan çıkmıştır. Ayrıca Jandarma Astsubaylık sınavında kendi alanında Türkiye 2. si olarak kazanan öğrencide yine kursumuzdan çıkmıştır” dedi. HİS Antrenörü Sedat Doğan Eğimlere katılarak başarılı olan öğrenciler adına verdiği desteklerden dolayı İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı’ ya teşekkürlerini iletti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı“ Spor mülakatları hazırlık eğitimlerinde yapılan çalışmaları yakından takip ediyoruz. İl müdürlüğümüzce ilimizde askeri ve polislik sınavına hazırlanan gençlerimizi spor mülakatlarına hazırlamaya devam edeceğimizi teşkilatlar arası birlik bütünlük içerisinde vatandaşlarımıza hizmet aşkıyla çalışmalarımızı daha kapsamlı şekilde sürdüreceğiz. Spor anlamında gençlerimize fırsatlar verildiğinde, disiplinli ve özverili çalışmalar yapıldığında başarılar geldiğini görmekteyiz. Sınavlarına kurslarımızda hazırlanarak kazanan öğrencilerimize meslek hayatlarında başarılar diliyorum” dedi. Ziyaret sonunda hatıra fotoğrafı çektirildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tırla motosiklet çarpıştı: 1 ölü
Tırla motosiklet çarpıştı: 1 ölü
Antalyaspor, Fenerbahçe maçı hazırlıklarına başladı
Antalyaspor, Fenerbahçe maçı hazırlıklarına başladı