Türkiye 3.sü Liseli Kızlardan Kabakcı’ya Ziyaret

9 – 13 Haziran 2019 tarihleri arasında Karaman’da düzenlenen Genç Kızlar Satranç Türkiye final turnuvasında takım halinde bayan sporculardan rakiplerini yenerek Türkiye 3.sü oldular.

21 Haziran 2019 - 12:18

Kahramanmaraş Necmettin Erbakan Anadolu İmam Hatip Lisesi, Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu öğrencileri Kahramanmaraş’ta düzenlenen okullar arası Genç Kızlar Satranç Turnuvasında İl 1.sı olduktan sonra Adıyaman’da düzenlenen Satranç turnuvasında bölge 2.si olarak final maçına katılmayı hak kazanmışlardı. 9 – 13 Haziran 2019 tarihleri arasında Karaman’da düzenlenen Türkiye Satranç Turnuvasında Türkiye 3.lüğü başarısını elde ettiler.

Turnuva’ da yarışan öğrencilerimiz Esra Kamalak, Akile Öksüz, Melike Büşra Özer, Zeynep Cücük, Beyza Nur Doğan ve Beyza Nur Turan Turnuva dönüşü Necmettin Erbakan Anadolu İmam Hatip Lisesi, Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu Müdürü Hacı Ali Kulaç, Müdür Yardımcısı Nurgül Doğan ve Antrenör Beden Eğitimi öğretmeni Şükran Mertoğlu eşliğinde Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı ’yı makamında ziyaret ettiler.

İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı Türkiye Santranç Turnuvasında dereceye giren bayan öğrencilerin başarılarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek sporcuları ve Antrenörleri tebrik etti. Ziyaret sonrasında İl Müdürü Kabakcı  bayan öğrencilere tişört hediye etti.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Elbistan'da 15 bin lavanta toprakla buluşturuldu
Elbistan'da 15 bin lavanta toprakla buluşturuldu
Doğalgaz Patladı: 1 Yaralı
Doğalgaz Patladı: 1 Yaralı