Sigorta Acenteleri de Tedbir Aldı

Dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs Covid-19 salgını nedeniyle Kahramanmaraş'ta bulunan sigorta acenteleri de vatandaşlar için tedbir aldı.

30 Mart 2020 - 13:35 - Güncelleme: 30 Mart 2020 - 13:43

Dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle Kahramanmaraş'ta bulunan sigorta acenteleri de vatandaşlar için tedbir aldı.

Kahramanmaraş Alves Sigorta Acente Müdürü Mehmet Bacak, koronavirüsden dolayı sigorta acenteleri olarak tedbir aldıklarını vatandaşlarının evden ofise gitmeden sigorta yapabileceklerini söyledi.
Alves Sigorta Acente Müdürü Mehmet Bacak açıklamasına şöyle devam etti ''Tüm dünyayı saran koronavirüsü ne yazık ki ülkemizde de etkisini artırmıştır. Koronavirüsü daha çok temasla ve yakın mesafe ile bulaşmaktadır. Biz sigorta acenteleri olarak müşterilerimize ofiste hizmet verirken , bizler ve müşteriler risk altındadır. koronavirüsünün yayılmasını önlemek için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Sigorta Eksperleri İcra Komitesi aldığı önlemler sayesinde Yaşanılan bu durumun süreci birlikte, kamu otoritesi tarafından alınacak tedbirler göz önüne alınarak personelin evden çalışmasını sağlayacak tüm alt yapı kurulmuştur.Bu önlemlerle birlikte personelin evden çalışmasına olanak sağlayacak Statik İP kullanımı zorunluluğunun kaldırılması sağlanmıştır. Bu önlemle beraber, Biz sigorta acenteleri olarak evde müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kendin için, sevdiklerimiz için, evde kalmalıyız" dedi.

Kaynak: Habermerkezi46

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Milletvekili Aycan, Akademi Hastanesinde incelemelerde bulundu!
Milletvekili Aycan, Akademi Hastanesinde incelemelerde bulundu!
Kahramanmaraş'ta CoronaVac aşısı sağlık çalışanlarına uygulanmaya başladı
Kahramanmaraş'ta CoronaVac aşısı sağlık çalışanlarına...