SANKO Üniversitesi Hastanesi Stant Açtı

SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi, BUILDEAST 2. Yapı, İnşaat, Dekorasyon Malzeme ve Teknolojileri Fuarı ile eş zamanlı düzenlenen GAYRİMENKUL Gaziantep Emlak, Konut Projeleri ve Finansman Fuarı’nda stant açtı.

04 Ekim 2019 - 22:36 - Güncelleme: 04 Ekim 2019 - 22:38

SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi, BUILDEAST 2. Yapı, İnşaat, Dekorasyon Malzeme ve Teknolojileri Fuarı ile eş zamanlı düzenlenen GAYRİMENKUL Gaziantep Emlak, Konut Projeleri ve Finansman Fuarı’nda stant açtı.

 

Gaziantep Sanayi Odası (GSO), TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi ve AKORT Fuarcılık işbirliği ile Ortadoğu Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuarda açılan SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi standında ziyaretçilere, hastanede verilen hizmetler ve uygulamalarla ilgili bilgiler veriliyor, dileyen ziyaretçilerin ücretsiz kan şekeri ve tansiyon ölçümü yapılıyor.

 

Gaziantep Valisi Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Berk, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, GSO Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Gaziantep Ticaret Odası Meclis Başkanı Hilmi Teymur, Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım ve diğer yetkililerin de ziyaret ettiği SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi standı, fuar katılımcılarının yoğun ilgisini gördü.

 

SANİ KONUKOĞLU UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

Çağdaş hastane yönetimi anlayışıyla yönetilen ve sağlıkta yüksek kalitenin adresi haline gelen hastanede, Acil Servis, Biyokimya, Patoloji ve Tıbbi / Klinik Mikrobiyoloji Laboratuvarları, Radyoloji, Nükleer Tıp, Kardiyovasküler Cerrahi, Organ Nakli Merkezi, Nefroloji, Hematoloji, Terapötik Aferez Merkezi, Genel Cerrahi, Beyin Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Dahiliye, Gastroenteroloji, Endokrinoloji, Kulak Burun Boğaz, Pediatri, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroloji, Psikiyatri, Göğüs Cerrahisi, Dermatoloji, Uyku Laboratuvarı, Obezite Merkezi, Periton Diyalizi Merkezi, GETAT (Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp) ve Üremeye Yardımcı Tedavi Merkeziyle uzman tanı ve tedavi yöntemleri uygulanıyor.

sanko Üniversitesi hastanesi stant açtı uildeast 2. yapı İnşaat dekorasyon malzeme ve teknolojileri fuarı sanko Üniversitesi sani konukoğlu uygulama ve araştırma hastanesi buildeast 2. yapı İnşaat dekorasyon malzeme ve teknolojileri fuarı ile eş zamanlı düzenlenen gayrİmenkul gaziantep emlak konut projeleri ve finansman fuarı’nda stant açtı. gaziantep sanayi odası (gso) hastanede verilen hizmetler ve uygulamalarla ilgili bilgiler veriliyor büyükşehir belediye başkan vekili mehmet berk Şehitkamil belediye başkanı rıdvan fadıloğlu gso meclis başkanı adil sani konukoğlu yönetim kurulu başkanı adnan Ünverdi gaziantep ticaret odası meclis başkanı hilmi teymur yönetim kurulu başkanı tuncay yıldırım ve diğer yetkililerin de ziyaret ettiği sanko Üniversitesi sani konukoğlu uygulama ve araştırma hastanesi standı acil servis biyokimya patoloji ve tıbbi / klinik mikrobiyoloji laboratuvarları radyoloji nükleer tıp kardiyovasküler cerrahi organ nakli merkezi nefroloji hematoloji terapötik aferez merkezi genel cerrahi beyin cerrahisi Çocuk cerrahisi dahiliye gastroenteroloji endokrinoloji kulak burun boğaz pediatri kardiyoloji göğüs hastalıkları Üroloji ortopedi ve travmatoloji enfeksiyon hastalıkları fizik tedavi ve rehabilitasyon plastik rekonstrüktif cerrahi göz hastalıkları kadın hastalıkları ve doğum nöroloji psikiyatri göğüs cerrahisi dermatoloji uyku laboratuvarı obezite merkezi periton diyalizi merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çağlayancerit'te Rıdvan Hoca Gençlik Merkezi açıldı
Çağlayancerit'te Rıdvan Hoca Gençlik Merkezi açıldı
Ahir Dağı zirvesindeki göller dikkat çekiyor
Ahir Dağı zirvesindeki göller dikkat çekiyor