Milliyetçi Hareket ve Ülkücü Gençlik Buluştu

MHP Elbistan İlçe Başkanlığı, MHP Elbistan Kadın Kolları Başkanlığı ve Elbistan Ülkü Ocakları Başkanlığı, birlik, beraberlik ve dayanışma içinde bir kez daha bir araya geldiler. Pınarbaşı Mesire Alanında yaşanan ve yaşatılan güç birliği görülmeye değer anlara sahne oldu.

25 Eylül 2019 - 11:32

MHP Elbistan İlçe Başkanı Ramazan Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri, MHP Elbistan Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Kozanoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile Elbistan Ülkü Ocakları Başkanı Muhammet Kaya ve yönetim kurulu üyeleri Elbistan Pınarbaşı Mesire alanında bir araya geldiler.

Dayanışma ve birliktelik adına anlamlı görüntülerin sergilendiği buluşmada dayanışma bir kez daha perçinlendi. MHP Elbistan İlçe Başkanı Ramazan Kılıç, yaşanan ve yaşatılan güzel değerler ve dayanışma için Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Kozanoğlu ile Elbistan Ülkü Ocakları Başkanı Muhammet Kaya’ya teşekkür etti.

Başkanların eşleri ve aileleri ile birlikte gerçekleşen buluşmayı değerlendiren MHP Elbistan Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Kozanoğlu, birlik ve beraberliğin artarak sürdüğünü, bu dayanışmanın daima var olacağını ifade etti.

Elbistan Ülkü Ocakları Başkanlığına atanan Muhammet Kaya ise MHP Elbistan İlçe Başkanı ve yönetim kurulu ile MHP Elbistan Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Kozanoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile güzel ve anlamlı bir buluşma gerçekleştirdiklerini belirterek, birlikten güç doğmasını bir kez daha vesile olduklarını kaydetti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çağlayancerit'te Rıdvan Hoca Gençlik Merkezi açıldı
Çağlayancerit'te Rıdvan Hoca Gençlik Merkezi açıldı
Ahir Dağı zirvesindeki göller dikkat çekiyor
Ahir Dağı zirvesindeki göller dikkat çekiyor