MEB ÖĞRETMENİN ÇAĞRISINA SESSİZ KALMADI !

Hatay ili Kırıkhan İlçesi Demirkonak Ortaokulunda Fen bilimleri öğretmeni olan Nazan Işık, Milli Eğitim Bakanı Prof.Dr. Ziya Selçuk'tan okulu için laboratuvar malzemesi ihtiyacının olduğunu bildiren bir mektup yazdı.Bakanlık bu çağrıya sessiz kalmadı .

28 Kasım 2018 - 15:30

Hatay ili Kırıkhan İlçesi Demirkonak Ortaokulunda Fen bilimleri öğretmeni olan Nazan Işık, Milli Eğitim Bakanı Prof.Dr. Ziya Selçuk'tan okulu için laboratuvar malzemesi ihtiyacının olduğunu bildiren bir mektup yazdı.Bakanlık bu çağrıya sessiz kalmadı.

Okula 30 000 TL değerinde malzeme göndererek güzel bir öğretmenler günü hediyesi verdi.Fen bilimleri öğretmeni Nazan Işık ,Milli Eğitim Bakanı Prof.Dr. Ziya Selçuk'a çok teşekkür ettiğini söyledi.Öğrencilerine daha çok faydalı olacağını ve bu sayede Fen bilimleri alanına ilginin artacağını belirtti.

Kahramanmaraşlı Nazan öğretmen ; 'Başarının artması için çalışan öğretmene desteğin verileceğini güzel bir örnekle gördük'dedi.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Değer Develi
  1 yıl önce
  Tanıdığım en iyi öğretmenlerden biridir o. Öğrencileri çok şanslı gerçekten. İyi ki varsın Nazan Öğretmenim,senin gibi öğretmenlere ihtiyacı var bu ülkenin.
 • Cahit Edikli
  1 yıl önce
  İşte bu...Mücadele edersen bütün yollar açılıyor.Tebrikler.
 • Uğur Eroğlu
  1 yıl önce
  Nazan hocamız mücadeleci tuttuğunu koparan bir öğretmendir Umarım bu başarısı diğer öğretmenlere örnek olur. Nice başarılara
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çağlayancerit'te Rıdvan Hoca Gençlik Merkezi açıldı
Çağlayancerit'te Rıdvan Hoca Gençlik Merkezi açıldı
Ahir Dağı zirvesindeki göller dikkat çekiyor
Ahir Dağı zirvesindeki göller dikkat çekiyor