Kan Bağışı Merkezi İle İş Birliği Protokolü İmzalandı

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile Türk Kızılay Kahramanmaraş Kan Bağışı Merkezi arasında “Kan Bağışının Toplumda Davranışa Dönüştürülmesi” projesi kapsamında kurumlar arası iş birliği protokolü imzalandı.

06 Ekim 2022 - 13:58

İl Millî Eğitim Müdürlüğü'nde gerçekleştirilen imza programında İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman,  Türk Kızılay Kahramanmaraş Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Mustafa Naci Canbay ve İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Üzüm hazır bulundu.
Protokolün detayları ile ilgili yapılan görüşmelerin ardından İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman ile Türk Kızılay Kahramanmaraş Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Mustafa Naci Canbay, protokolü imzaladılar.
İl genelinde uygun görülen eğitim kurumlarında yapılması planlanan faaliyetlerde tüm öğrenci, öğretmen, personel ve velilerden gönüllü olarak kan bağışı yapmalarının sağlanması hedefleniyor.
İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Üzüm ile Kahramanmaraş Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Mustafa Naci Canbay’ın yürütücüsü olduğu protokol kapsamında faaliyetler, planlama çalışmasının ardından başlayacak ve iki yıl sürecek.

Kaynak: Habermerkezi46

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Elbistan’da kaçak telefon operasyonu
Elbistan’da kaçak telefon operasyonu
Kahramanmaraş’ta kamyon ile otomobil çalıştı: 5 yaralı
Kahramanmaraş’ta kamyon ile otomobil çalıştı: 5 yaralı