Kahramanmaraş’ta Geçici Giyim Mağazası Açıldı

Deniz Feneri Derneği tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik hayata geçirilen Geçici Giyim Mağazası’nın açılışına katılan Başkan Güngör, “Bu mekânın ihtiyaç sahibi kardeşlerimize çok büyük bir katkısının olacağına inanıyorum. Bizler her zaman ihtiyaç sahiplerini gözeten bir milletin evlatlarıyız” dedi.

16 Aralık 2022 - 21:48

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör; Deniz Feneri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, İlim Yayma Cemiyeti ve İSAR Derneği iş birliğiyle ihtiyaç sahiplerine yönelik hayata geçirilen Geçici Giyim Mağazası’nın açılışına katıldı.
Programda; Vali Ömer Faruk Coşkun, Onikişubat Kaymakamı Serkan Keçeli, Dulkadiroğlu Kaymakamı Dr. Fatih Çelikkaya, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri, STK temsilcileri ve vatandaşlar da yer aldı. Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başlayan programda Başkan Hayrettin Güngör ve protokol üyeleri tarafından kesilen kurdeleyle birlikte Geçici Giyim Mağazası’nın açılışı gerçekleştirildi.

İhtiyaç Sahibi Kardeşlerimize Katkısı Olacak
Açılış programında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Bugün, çok anlamlı bir projenin açılışına hep birlikte şahitlik ediyoruz. Deniz Feneri ve diğer derneklerimizin iş birliğiyle ihtiyaç sahibi kardeşlerimize yönelik bir mekânın açılışını gerçekleştiriyoruz. Bu mekânın ihtiyaç sahibi kardeşlerimize çok büyük bir katkısının olacağına inanıyorum. Bu anlamlı sosyal sorumluluk projesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Vali Ömer Faruk Coşkun da açılışın hayırlı olmasını dileyerek projede emeği geçen herkese teşekkür etti.

Kaynak: Habermerkezi46

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Nurettin Boz
  3 ay önce
  Çok güzel bir çalışma olmuş,bütün ilçelerde açılmasını isterim.İlk defa toplum yararına sivil kuruludların biraraya gelerek güzel bir çalışma yaptıkların gördüm.Sevindim .Tebrikederim.
 • Nazım özdil
  3 ay önce
  Yeriniz Kahramanmaraş\'ta neresinde
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Depremzedeler, EXPO 2023 alanına kurulan konteyner kente yerleşmeye başladı..
Depremzedeler, EXPO 2023 alanına kurulan konteyner kente yerleşmeye...
Tarihi Değerleri Yeniden Ayağa kaldıracağız...
Tarihi Değerleri Yeniden Ayağa kaldıracağız...