İşte Siyasetin Samimi Kardeşliği

CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve PM Üyesi Ali Öztunç, bir dizi görüşmeler ve ziyaretler için geldiği Elbistan’da, Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz tarafından Ceyhan Nehrinin Kaynağı Pınarbaşı’da ağırlandı. Yapılan görüşmeler samimi ve dostça gerçekleşirken, yansıyan fotoğraf, “İşte siyasetin samimi kardeşliği” olarak değerlendirildi.

08 Mayıs 2020 - 14:30 - Güncelleme: 08 Mayıs 2020 - 14:35

CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Ali Öztunç ile Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz ile birlikte gerçekleşen buluşmada, Elbistan adına yapılan çalışmalar, projeler ve yatırımlar ele alındı. Başkan Gürbüz, Elbistan’a yakışan ve hak ettiği hizmetleri sunmanın mutluluğu içinde olduklarını dile getirerek, söz konusunun sadece Elbistan olduğunu vurguladı.

“82 Elbistan 01” plakası ile verilen ortak fotoğrafta, Elbistan’ın gelecekteki en büyük özlemi yansıtıldı. “İşte siyasetin samimi kardeşliği” yakıştırması yapılan buluşma ve plaka fotoğrafı ile özlemin dile getirildiği an ise geleceğe güzel bir anı olarak yansıtıldı.

Sıcak, samimi ve dostça geçen ağırlama ve görüşmenin ardından değerlendirmelerde bulunan CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz’e de övgülerde bulundu, Başarılı çalışmalarını kutladı.

Öztunç, görüşme ve buluşma sonrasında yaptığı değerlendirmelerde şu ifadelere yer verdi:

“ Elbistan ve Nurhak Belediye başkanlarını ziyaret ederek Korona mücadelesi hakkındaki çalışmalarını dinledim. Elbistan’ın il olma hayalini yaşayan ve bunu gerçekleştirmek için çaba harcayan biri olarak Elbistan Belediye Başkanının “82” plakalı mesajını birlikte görüntüledik. Tek bir korona vakasının dahi olmadığı Nurhak ilçemizde ise belediye başkanımız ve yetkilileri bir kez daha kutladık.

Elbistan'ın derdini dert edinen birisi, benim dünya görüşüme karşıt da olsa severim hakkını teslim ederim, Ali Öztunç Elbistan'ın derdiyle dertlenen, o dert için mücadele eden, çareler arayan bir isim olarak çıktı hep karşınıza...

Hava, çevre, termik santralleri vs. mücadelelerinde hep onu gördük sahada, şimdi de hakkımız olan Vilayet olmamız yolunda bir çaba başlatmışsa "Yiğidi öldürüp hakkını teslim etmek"zorundayız.”

Kaynak: Habermerkezi46

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Milletvekili Aycan, Akademi Hastanesinde incelemelerde bulundu!
Milletvekili Aycan, Akademi Hastanesinde incelemelerde bulundu!
Kahramanmaraş'ta manav ve otopark çalışanını gasbeden iki şüpheli yakaladı
Kahramanmaraş'ta manav ve otopark çalışanını gasbeden iki...