İspatlayın Vekillikten İstifa Edeceğim

İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç’in zehir zemberek sözlerle dolu değerli hemşehrilerim diyerek kamuoyuna hitaben açıklama yaptı.

24 Eylül 2019 - 14:35 - Güncelleme: 24 Eylül 2019 - 15:32

İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç’in zehir zemberek sözlerle dolu değerli hemşehrilerim diyerek kamuoyuna hitaben yaptığı açıklama şöyle:  

Celalettin Güvenç’in zehir zemberek sözlerle dolu değerli hemşehrilerim diyerek kamuoyuna hitaben yaptığı açıklama şöyle: 

“Bu kardeşinizin medyası, oraya buraya harcayacağı haram parası ve hiçbir illegal bağlantısı yoktur. Allah’a ve halka dayanarak yaşar ve siyaset yapar.

İlimizde son yapılan yolsuzluk operasyonu ile ilgili olarak aşağıdaki resimde görüldüğü üzere adım karıştırılmak istenmiştir. Buradan açıklıkla ilan ediyorum;

Bu olayı medyadan öğrendim. Olaydan önce veya sonra yazıda bahsedilen eski belediye başkanı Fatih Mehmet Erkoç ile ve adli idari hiçbir yetkili ile görüşmem olmadı. Olayla uzaktan yakından hiçbir ilgim yoktur. Aksini ispat ederlerse milletvekilliği görevimden istifa ederim.

Bu vesile ile yetkili, ilgili ve sorumlulara çağrı yapıyorum. “bu olay nedir? “ ilgilileri kimlerdir?” Kahramanmaraşlı hemşehrilerime bunu anlatma borcunuz vardır.

Hodri meydan; hep söylediğim gibi tekrar ediyorum.” Partilisine, yol arkadaşına belden aşağı vuranlar şerefsizdir. Böyle bir şerefsizi  bilipte söylemeyen daha da şerefsizdir”.

Kamuoyunun bilgi ve takdirlerine sunuyorum”.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Arazi anlaşmazlığı yüzünden öldürülen çiftin cenazeleri toprağa verildi
Arazi anlaşmazlığı yüzünden öldürülen çiftin cenazeleri...
Onikişubat Belediyesi, E-İhalede Sayılı Kurumlar Arasında
Onikişubat Belediyesi, E-İhalede Sayılı Kurumlar Arasında