Esnafımızla Hemşehrilerimizle Biriz Beraberiz

Büğlek Caddesi’nde faaliyet gösteren esnafları ziyaret eden Başkan Güngör, “Esnafımızla, hemşehrilerimizle bir aradayız. Talep ve önerileri dinleyerek çalışmalarımıza bu doğrultuda yön veriyoruz” dedi.

16 Ocak 2021 - 23:01

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Dulkadiroğlu ilçesi Dergah Camii’nde kıldığı Cuma Namazı sonrasında Büğlek Caddesi esnaflarını ziyaret ederek hasbihal etti. Bayazıtlı ve Ballıca Mahalleleri arasında kalan ve Yedikuyular Kayak Merkezi’ne ulaşım sağlayan Büğlek Caddesi’nde esnaflarla bir araya gelen Başkan Güngör, çalışmalarla ilgili son bilgileri de paylaştı.

Büğlek Caddesi Ziyareti

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ali Köfte ve Meclis üyeleri ile birlikte Büğlek Caddesindeki esnafları tek tek ziyaret eden Başkan Güngör; “Esnaflarımızla, hemşehrilerimizle bir aradayız. Bugün de Yedikuyular bölgemize ulaşım sağlayan Büğlek Caddesinde esnaflarımızı ziyaret ederek vatandaşlarımızla hasbihal ettik. Şehrimizin geleceği adına istişareye önem veriyoruz. Şehrimizin ihtiyaçlarını birinci ağızdan dinleyerek, plan ve projelerimize o doğrultuda yön veriyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın yanındayız. Tüm hemşehrilerimize sağlıklı ve bereketli günler diliyorum” dedi.

Kaynak: Habermerkezi46

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman KAAN, 2020 büyüme rakamlarını değerlendirdi
MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman KAAN, 2020 büyüme...
Sanat Varsa Umut Var!
Sanat Varsa Umut Var!