Elbistan Ülkü Ocaklarına Yeni Başkan Atandı

Elbistan Ülkü Ocakları Başkanlığında, Kahramanmaraş Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Kayış’ın katılımıyla nöbet değişimi gerçekleşti.

04 Mart 2020 - 12:13 - Güncelleme: 04 Mart 2020 - 12:49

Kahramanmaraş Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Kayış, Elbistan Ülkü Ocakları Başkanlığı devir teslim töreninde açıklama yaptı. Başkan Kayış açıklamasında; “Ülkü Ocakları Genel Başkanımızın oluru ile bu devir teslimi gerçekleştiriyoruz. Görevi teslim alan Esat Kılınç Başkanıma görevini en iyi şekilde yapacağına bütün kalbimle inanıyor ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. “ dedi.

Elbistan Ülkü Ocakları Başkanlığı bayrağını teslim alan Esat Kılınç ise, “Öncelikle bizleri bu göreve layık gören Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Sinan Ateş ve Kahramanmaraş Ülkü Ocakları Başkanımız Sayın Hüseyin Kayış başkanıma teşekkür ediyorum. Türk milliyetçileri olarak bundan sonraki süreçlerde her zaman daha ileriye, daha yükseğe, daha büyük ülkülere ulaşmanın arzu ve isteklerimizi kalbimizde yaşayarak, dava sancağımızı bizden sonrakilere dün olduğu gibi bugünde leke sürmeden, kirletmeden götüreceğimize inanıyorum. Bugüne kadar dava sancağımızı taşıyan başta Muhammet Kaya Başkanıma ve yönetimi olmak üzere ismini sayamadığım tüm başkanlarımıza ve ülküdaşlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum” dedi.

Devir teslim törenine MHP Elbistan İlçe Başkanı Ramazan Kılıç ve Yönetimi, Kahramanmaraş İl başkan Yardımcısı İsmail Çevik, STK’lar ve birçok partili katıldı.

Kaynak: Habermerkezi46

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yeni Kredi Paketleri Uygulamaları Hakkında Açıklama Yapıldı
Yeni Kredi Paketleri Uygulamaları Hakkında Açıklama Yapıldı
"Çağlayancerit cevizi" AB yolunda