Elbistan’da AK Zafer Coşkuyla Kutlandı

Cumhur İttifakı AK Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürbüz, resmi olmayan seçim sonuçlarının ardından yaptığı açıklamada, elde edilen başarıyı, “Bu zafer, cumhurundur; Cumhur İttifakı’nındır” sözleriyle yorumladı.

02 Nisan 2019 - 10:45

Cumhur İttifakı, seçim zaferini kutluyor. Kutlamalar, havai fişeklerle ve davul zurnalarla şehrin birçok kesiminde devam ediyor. Elbistan Belediye Başkanı seçilen Mehmet Gürbüz ise, seçim bürosu önünde zafer kutlaması yapan vatandaşlara hitap etti.

1 Nisan’dan itibaren Elbistan’ın başka bir Elbistan olacağını belirten Gürbüz, tüm Elbistan’ın belediye başkanı olacağını söyledi. Kazandığı seçim zaferini, Elbistanlılara armağan eden Gürbüz, yaptığı konuşmada, “Bu zafer, sizin Elbistan. Bugün, güzel ve büyük bir zafer kazandık. Hep beraber kazandık. Allah’ın izniyle Elbistan’a 5 yıl hizmet edeceğiz. Yarından itibaren inşallah Elbistan Belediyesi, başka bir belediye olacak. İnşallah yarından itibaren Elbistan bir başka güzel olacak. Elbistanlı kardeşlerim ve şehrimle gurur duyuyorum. İnşallah süpürgelerinizi de alın gelin ve Elbistan’da bahar temizliği yapalım. Zaferimize gölge düşmesin. Bugünden sonra tüm Elbistanlı kardeşlerimizi kucaklayacağız. Biz, artık tüm Elbistan’ın belediye başkanıyız. Hiç kimse öteki olmayacak. Herkesin belediyesi olacağız. Birlikte güçlüyüz, birlikte güzeliz. Bu zaferi, sizlere armağan ilan ediyorum” dedi.

Sözleri, kalabalığın ‘İşte başkan işte Elbistan’ ve ‘Elbistan seninle gurur duyuyor’ şeklindeki sloganları ile sık sık kesilen Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, zafer konuşmasında şunları söyledi:

“Bu zafer cumhurundur; Cumhur İttifakı’nındır. Milliyetçi Hareket Partisine, AK Parti’ye gönül veren kardeşlerim, durmadınız yılmadan çalıştınız ve güzel bir zafer kazandınız. İnşallah bu zaferi artık hizmetlerle taçlandırmanın vakti gelmiştir.” 

Kutlamalarda havai fişekler patlatılırken davul ve zurnalarla halaylar çekiliyor. Cumhur İttifakı Elbistan Belediye Başkan adayı Mehmet Gürbüz’ün seçim zaferini ilan etmesinin ardından, AK Partili ve MHP’li vatandaşlar, sokaklara doldu. Seçim bürosu önüne akın eden binlerce kişi, halaylarla ve havai fişek gösterileri ile seçim zaferini kutladı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bakan Selçuk,
Bakan Selçuk, "Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları"nda...
Büyükşehir’in halk kütüphaneleri açılıyor
Büyükşehir’in halk kütüphaneleri açılıyor