Reklam

Devletin Zirvesi Ünal’ın Mutlu Gününde Bir Araya Geldi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ın kızı Elif Sena Ünal ile Ali Yavuz Sayım'ın nikâh töreninde nikâh şahidi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan oldu. Erdoğan Ailesi ve devletin zirvesi mutluluğa eşlik etti.

11 Kasım 2019 - 14:32

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ın kızı Elif Sena ile Ali Yavuz'un nikâhında şahitlik yaptı. Nikâh törenine, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve kabineden birçok ismin yanı sıra milletvekilleri ve davetliler katıldı. Elbistanlı siyasetçiler, bürokratlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de Ünal'ın bu mutlu günü için İstanbul'a gitti. 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ın kızı Elif Sena ile Ali Yavuz'un nikâh töreni, Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlendi. Törenin onur konuğu Cumhurbaşkanı Erdoğan, eşi Emine Erdoğan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ın kızı Elif Sena ile Ali Yavuz'un nikâhında şahitlik yaptı. Çifte mutluluk dileyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, evlilik cüzdanını geline takdim etti.

Törenle ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Evlatlarımız Elif Sena ve Ali Yavuz'un nikah akitlerini gerçekleştirdiğimiz bu güzel günümüzde mutluluğumuza ortak olarak törenimizi şereflendiren, başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere  tüm konuklarımıza en kalbî şükranlarımı sunuyorum" dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Capital 500 araştırmasında SANKO Holding’in altı şirketi listeye girdi
Capital 500 araştırmasında SANKO Holding’in altı şirketi...
Yeni Kararlar Açıklandı
Yeni Kararlar Açıklandı