Reklam

Başarılı Yüzücümüz Öztürk’ten Kabacı’ya Ziyaret

09-15 Eylül 2019 tarihlerinde İngiltere Londra da düzenlenen Dünya Paralimpik Yüzme Şampiyonasına Milli Takım kadrosunda katılan Kahramanmaraş’ımızın başarılı Milli Palimpik Yüzücülerinden Sevilay Öztürk 50 Metre Kelebek Finalinde elde ettiği 47.35 lik derecesi ile Şampiyonada 3. Olarak Bronz Madalyanın sahibi oldu.

18 Eylül 2019 - 17:06

09-15 Eylül 2019 tarihlerinde İngiltere Londra da düzenlenen Dünya Paralimpik Yüzme Şampiyonasına Milli Takım kadrosunda katılan Kahramanmaraş’ımızın  başarılı Milli Palimpik Yüzücülerinden Sevilay Öztürk 50 Metre Kelebek Finalinde elde ettiği 47.35 lik derecesi ile Şampiyonada 3. Olarak Bronz Madalyanın sahibi oldu.

Başarılı yüzücü elde ettiği bu başarı derecesi ile Tüm Türkiye’yi sevince boğdu. Başarılı yüzücü ve Antrenörü Ali Uzun Şampiyona dönüşü Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bir ziyaret gerçekleştirdiler.

Sevilay Öztürk; Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü önünde karşılandı. Karşılama töreninde Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Şube Müdürleri İl Müdürlüğü Personelleri, Sevilay Öztürk’ün Sporcu arkadaşları hazır bulundular.

İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı Sevilay Öztürk, Antrenör Ali Uzun ve Misafirleri Makamında ağırladı. Şampiyona hakkında bilgiler alan İl Müdürü Kabakcı Sporcumuzu ve antrenörlerini ayrı ayrı tebrik ederek Başarılarının devamını temenni etti. Ayrıca yine aynı şampiyonada diğer Kahramanmaraş’lı 2017 Dünya Şampiyonu Milli Yüzücümüz Beytullah Eroğlu 6.lık derecesi ile Şampiyonayı tamamladı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Capital 500 araştırmasında SANKO Holding’in altı şirketi listeye girdi
Capital 500 araştırmasında SANKO Holding’in altı şirketi...
Yeni Kararlar Açıklandı
Yeni Kararlar Açıklandı