Atom Karınca Daldı Gitti!

Kahramanmaraş’ın son dönemlerde en etkin, aktif, girişimci ve başarılı milletvekilleri arasında yer alan Atom Karınca yakıştırması yapılan CHP Milletvekili Ali Öztunç, TBMM’nin tatile girmesinin ardından geldiği memleketi Elbistan’da hem yorgunluk attı hem de hatıralarını yad etti.

08 Mayıs 2020 - 13:52

Türkiye Büyük Millet Meclisinin tatile girmesinin ardından soluğu seçim bölgesi memleketi Elbistan’da alan CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve PM Üyesi Ali Öztunç, siyasetin kaçınılmaz gereği bir dizi görüşmeler ve ziyaretlerin ardından soluk aldığı Elbistan Pınarbaşı’nda adeta nostalji yaşadı.

Ceyhan Nehrinin kaynağı Elbistan Pınarbaşı’nda bir süre dinlenen ve anılarını tazeleyen Öztunç, çocukluğunu yaşadığı, yüzmeyi öğrendiği, arkadaşları ile piknik yaptığı Pınarbaşı Gölünün derin ve berrak suları ile görkemli manzarasına dalarak memleket sevdalılığını tazeledi.

Kendine ait sosyal medya hesabından yayınladığı özel fotoğraf ve duygulu yazısı ile geçmişi yad eden Atom Karınca Ali Öztunç, günün anısına duygu ve düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi:

“Bugün Elbistan... Çocuklumuzda çimdiğimiz, yüzmeyi öğrendiğimiz Pınarbaşı’nda uzaklara dalmışım... Yorgun gibi görünsem de ben beğendim fotoğrafı. Ne dersiniz kardeşlerim?”

Kaynak: Habermerkezi46

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Milletvekili Aycan, Akademi Hastanesinde incelemelerde bulundu!
Milletvekili Aycan, Akademi Hastanesinde incelemelerde bulundu!
Kahramanmaraş'ta manav ve otopark çalışanını gasbeden iki şüpheli yakaladı
Kahramanmaraş'ta manav ve otopark çalışanını gasbeden iki...