Anadolu Lisesi Bahçesinde Çevre Düzenlemesi

Büyükşehir Belediyesi, eğitim kurumlarına destek çalışmaları kapsamında okullarda çevre düzenlemesine devam ediyor.

30 Ocak 2020 - 14:27

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi okullarda yürüttüğü çevre düzenleme çalışmalarıyla eğitime destek veriyor. Ekiplerin Onikişubat İlçesi Anadolu Lisesi bahçesinde başlattıkları bordür ve parke döşeme işleri bitmek üzere.  

 

Okul Müdürü Özger’den Teşekkür

Okullarının temel ihtiyaçlarından birisinin giderilmekte olduğuna dikkat çeken Okul Müdürü Mustafa Özger: “Okulumuzun temel ihtiyaçlarından birisi olan okul bahçesine bordür ve parke döşenmesi hususunda Büyükşehir Belediyemize müracaatta bulunmuştuk. Olumlu yanıt aldık ve ekipler soğuk havaya rağmen çalışmalara başladılar. Bu çalışmaların yapılmasından dolayı başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör’e ve ekip arkadaşlarına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Büyükşehir Belediyesi ekipleri kendi tesislerinde ürettikleri bordür ve parke döşeme çalışmalarının yanı sıra okul bahçesinde bozulan alanlarda da tamirat yapacak.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Musa keklik
    9 ay önce
    Fatmalı mah malesinde okul yapsın çevre düzenlemesi olmasada olur yetkilere duyulur imran ķılıç başta olmak üzere cocuklar 2 yıldır taşımalı gidiyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“Roza Hastalığı Tamamen İyileşmemekle Birlikte Tedavi İle Kontrol Altında Tutulabilmektedir”
“Roza Hastalığı Tamamen İyileşmemekle Birlikte Tedavi İle...
Afşin Belediyesinden LGS'ye hazırlanan öğrencilere hazırlık kitabı
Afşin Belediyesinden LGS'ye hazırlanan öğrencilere hazırlık...