AK Parti İl Başkanı Görgel : Kahramanmaraş'ımız Aşı Konusunda Öncü Şehir Olmalı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Fırat Görgel, gündeme ilişkin gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Pandemi sürecini aşabilmenin en iyi yolunun aşılanma olduğuna dikkat çeken Görgel, "Bütün vatandaşlarımızın bu konuda daha hassas davranmalarını ve Kahramanmaraş’ımızın bu konuda öncü şehir olmasını diliyorum".

08 Eylül 2021 - 12:19 - Güncelleme: 08 Eylül 2021 - 12:23

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Fırat Görgel, gündeme ilişkin gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Pandemi sürecini aşabilmenin en iyi yolunun aşılanma olduğuna dikkat çeken Görgel, tüm Milletvekilleri, Belediye Başkanları ve teşkilatlar olarak her zaman sahada vatandaşların yanında olduklarını söyledi.

Pandemi sürecini aşabilmenin en iyi yolunun aşılanma olduğuna dikkat çeken AK Parti İl Başkanı Görgel: “Bizler bu noktada sorumluluk mevkiinde olan insanlarız. Şuanda çok güvendiğimiz bilim adamları pandemi sürecinin ancak bu aşı vasıtasıyla sona erdirilebileceğini ve aşıyla beraber bu sürecin çok daha kolay atlatılabileceğine dair çok önemli veriler elde ettiklerini söylüyorlar. Tabi ki herkesin bir mesleği var. Biz burada ilmi anlamda çalışma yapmış insanların ilmine, bilimine güvenmek durumundayız. Ben bu noktada Türkiye’de çok iyi yetişmiş bilim adamları olduğuna inanıyorum. Ben buradan tüm vatandaşlarımıza bilim adamlarımızın ve Sağlık Bakanımızın açıklamalarını dikkate almalıyız. Cumhurbaşkanımız ve bizlerde bu anlamda dikkatte alıyor ve hemen uyguluyoruz. Bütün vatandaşlarımızın bu konuda daha hassas davranmalarını ve Kahramanmaraş’ımızın bu konuda öncü şehir olmasını diliyorum. “dedi.  

Kaynak: Sitemizin özel haberidir. kullanmayınız

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sonbaharda Alerji Belirtileri Neden Artar?
Sonbaharda Alerji Belirtileri Neden Artar?
Grip ve Nezle Görülme Oranı Arttı! Uzmanlar Uyarıyor! Kimler Grip Aşısı Olmalı?
Grip ve Nezle Görülme Oranı Arttı! Uzmanlar Uyarıyor! Kimler...