AK Parti İl Başkanı Görgel'den gündeme ilişkin önemli açıklamalar

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Fırat Görgel, gündeme ilişkin gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Tüm Milletvekilleri, Belediye Başkanları ve teşkilatlar olarak her zaman sahada vatandaşların yanında olduklarını söyledi.

09 Eylül 2021 - 12:00 - Güncelleme: 09 Eylül 2021 - 12:13

Meclisin kapanmasıyla birlikte Kahramanmaraş’ta yoğun bir çalışma içerisine girdiklerini söyleyen AK Parti İl Başkanı Görgel: “Milletvekillerimizin bu dönemi en verimli şekilde vatandaşlarımızla beraber geçirmeleri için teşkilat çalışmalarımızı yaptık. Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, tüm ilçe Belediye Başkanlarımız ve ilçe teşkilat başkanlarımız ve bizler sahada vatandaşlarımızla birlikte oluyoruz. AK Parti olarak en küçük fırsatta vatandaşlarımızla birlikte olmaya gayret gösteriyoruz. Teşkilatlar olarak bunu en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Tüm milletvekillerimiz ile ilçelerimizde vatandaşlarımız ile birlikte oluyoruz. TBMM açılana kadar tüm vekillerimiz ve belediye başkanlarımız vatandaşlarımızla birlikte olacaklar.” Dedi.

  

AK Parti İl Başkanı Görgel: ‘Gençlik ve Spor Bakanlığımız Kahramanmaraş’a stat inşa edecek’

 

12 Şubat stadyumu ile ilgili konuşan AK Parti İl Başkanı Görgel: “Biliyorsunuz 12 Şubat Stadyumunun yıkım kararı var. Bu stat Gençlik ve Spor Bakanlığımızın bünyesinde. Bakanlığımızın burayla ilgili herhangi bir otel yapma, alış veriş merkezi yapma gibi belirlenmiş bir çalışması yok. Gençlik ve Spor Bakanlığımız şimdi buranın yıkım sürecini başlatmış durumda. Yıkım işlemleri tamamlandıktan sonra şehrimizle beraber burayla ilgili programlama yapacağız. Gençlik ve Spor Bakanlığımız ya yıkılan stadın yerine ya da şehrin başkan bir yerine stat yapacak. Onun dışında 12 Şubat Stadının yeriyle ilgili bir şey konuşulmadı.”İfadelerine yer verdi.

 

 

Kaynak: Sitemizin özel haberidir. kullanmayınız

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sonbaharda Alerji Belirtileri Neden Artar?
Sonbaharda Alerji Belirtileri Neden Artar?
Grip ve Nezle Görülme Oranı Arttı! Uzmanlar Uyarıyor! Kimler Grip Aşısı Olmalı?
Grip ve Nezle Görülme Oranı Arttı! Uzmanlar Uyarıyor! Kimler...