30 Yıllık Emekler Plaketle Taçlandı

TMMOB Makine Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi Elbistan Temsilciliği 25. Geleneksel buluşmasını gerçekleştirdi. Yoğun katılımın gerçekleştiği buluşmada mesleklerinde 39 yılı geride bırakan mühendis ve yetkililerin başarıları teşekkür plaketi ile taçlandı.

15 Mayıs 2019 - 09:58

Altınşiş Proma Restaurant & Kafede gerçekleştirilen TMMOB Gaziantep Şubesi Elbistan Temsilciliğinin geleneksel 25. yıl birlikteliğine; MMO Gaziantep Şube Başkanı Hüseyin Ovayolu, Şube Eski Başkanı Fehmi Belpınar, Yönetim Kurulu Üyesi Aykut Kocalar, Şube Müdürü Kerem Yelekçi, Park İşletme Müdürü Şeref Göksu, Çelikler A.Ş. İşletme Müdürü Mustafa Has, makine mühendisleri ve firmalarda yer alan yetkililer ile personel katıldı.

İftar Akşamında gerçekleşen programın açılış konuşmasını ev sahibi olarak MMO Elbistan Temsilcisi Hikmet Türkmen yaptı. Türkmen konuşmasında, geleneksel buluşmanın 25. yılında yaşanan birlikteliğin ve dayanışmanın önemine ve anlamına değinerek, “Sizlerle MMO Elbistan Temsilciliği olarak bir arada görmek gerçekten bizler için büyük mutluluk. Birlikte başarılarla dayanışma içinde geçen yılların ardından mesleklerinde 30 yılı geride bırakan değerli meslektaşlarımızı teşekkür plaketi ile ödüllendirmek hepimiz adına büyük bir onurdur. Gerine bırakılan başarılı yıllarda sizlerin payı çok büyüktür. Daha nice güzel ve birlikte başarılara imza atmak dileğiyle hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

MMO Gaziantep Şube Başkanı Hüseyin Ovayolu’da konuşmasında, “Elbistan gerçekten çok büyük, potansiyeli olan ve en çok üyeye sahip olan bir ilçemizdir. Elbistan Temsilciliğimize elimizden geldiğince destek veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz. Başarılı çalışmalara ve hizmetlere imza atan MMO Elbistan Temsilcimiz Sayın Hikmet Türkmen ve kadrosuna teşekkür ediyorum.

MMO Gaziantep Şubesi olarak hiç kimsenin arka bahçesi değiliz. Büyük Önder ve Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve devrimleri ile çalışmalarımızı yürütmeye çalışıyoruz” ifadelerine yer verdi.

Başkan Ovayolu, Elbistan ve bölgesinde özellikle doğalgaz hizmetlerinde yerli firmaların tercih edilmesinin önemine dikkat çekerek, “Elbistan’da kapasiteli yerli doğalgaz firmalarımız var. Ustadan ziyade mühendislik firmaları ile çalışılması Elbistan halkı için daha çok fayda sağlayacaktır. Lütfen bu önemli konuda yerel firmalar ile çalışılsın” dedi.

Konuşmaların ardından mesleklerinde ve hizmetlerinde 30. yılı geride bırakan Şeref Göksu, Samittin Köse, Arif Şahin, Mustafa Yaldız, Ebumüslim Arslan, Şefik Erdem ile katkılarından dolayı Aksu TV adına kameraman Özgür Batmaz’a plaketleri verildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bu Yanlışlar Dirsekleri Hızla Yıpratıyor
Bu Yanlışlar Dirsekleri Hızla Yıpratıyor
Türkiye, Genç İşsizlik Oranında Dünya Beşincisi Oldu
Türkiye, Genç İşsizlik Oranında Dünya Beşincisi Oldu