1441 Yâd Günleri

Mehmed Zâhid Kotku (Rh. A.) ve Mahmud Es’ad Coşan (Rh.A.) Hocaefendiler, doğumlarının Hicri yıldönümlerinde Kur’an-ı Kerim hatimleriyle ve özel programlarla yâd ediliyor.

09 Ekim 2019 - 12:00

Mehmed Zâhid Kotku (Rh. A.) ve Mahmud Es’ad Coşan (Rh.A.) Hocaefendiler, doğumlarının Hicri yıldönümlerinde Kur’an-ı Kerim hatimleriyle ve özel programlarla yâd ediliyor. 

Gönüller Sultanı Mehmed Zâhid Kotku Hocaefendi, doğumlarının 126. yılında, Hicri 1 Safer 1441, Miladi 30 Eylül 2019 Pazartesi günü Doğukent Mehmed Zahid Kotku Camii’nde yâd edildi.

 

İlim, fikir ve gönül önderi Mahmud Es’ad Coşan Hocaefendi ise doğumlarının 84. yılında, Hicri 13 Safer 1441, Miladi 12 Ekim 2019 Cumartesi günü akşam namazını müteakip Onikişubat ilçesinde bulunan Prof. Dr. Mahmud Es’ad Coşan Camii’nde özel programlarla ve hatim dualarıyla yâd edilecek.

 

Merdân Ahlâk Kültür ve Çevre Derneği’nden yapılan açıklamada Merhum Hocamızın Kahramanmaraş’taki tüm sevenlerini 12 Ekim 2019 Cumartesi günü  Prof. Dr. Mahmud Es’ad Coşan Camii’nde tertiplediğimiz programa davet ediyoruz denildi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sınav Kaygısı İle Baş Etmenin Yolları
Sınav Kaygısı İle Baş Etmenin Yolları
 Aile Sağlık Merkezlerinde hasta sayısı birden %200 arttı..
Aile Sağlık Merkezlerinde hasta sayısı birden %200 arttı..