MEB ÖĞRETMENİN ÇAĞRISINA SESSİZ KALMADI !

Hatay ili Kırıkhan İlçesi Demirkonak Ortaokulunda Fen bilimleri öğretmeni olan Nazan Işık, Milli Eğitim Bakanı Prof.Dr. Ziya Selçuk'tan okulu için laboratuvar malzemesi ihtiyacının olduğunu bildiren bir mektup yazdı.Bakanlık bu çağrıya sessiz kalmadı .

28 Kasım 2018 - 15:30

Hatay ili Kırıkhan İlçesi Demirkonak Ortaokulunda Fen bilimleri öğretmeni olan Nazan Işık, Milli Eğitim Bakanı Prof.Dr. Ziya Selçuk'tan okulu için laboratuvar malzemesi ihtiyacının olduğunu bildiren bir mektup yazdı.Bakanlık bu çağrıya sessiz kalmadı.

Okula 30 000 TL değerinde malzeme göndererek güzel bir öğretmenler günü hediyesi verdi.Fen bilimleri öğretmeni Nazan Işık ,Milli Eğitim Bakanı Prof.Dr. Ziya Selçuk'a çok teşekkür ettiğini söyledi.Öğrencilerine daha çok faydalı olacağını ve bu sayede Fen bilimleri alanına ilginin artacağını belirtti.

Kahramanmaraşlı Nazan öğretmen ; 'Başarının artması için çalışan öğretmene desteğin verileceğini güzel bir örnekle gördük 'dedi.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Değer Develi
  1 hafta önce
  Tanıdığım en iyi öğretmenlerden biridir o. Öğrencileri çok şanslı gerçekten. İyi ki varsın Nazan Öğretmenim,senin gibi öğretmenlere ihtiyacı var bu ülkenin.
 • Cahit Edikli
  1 hafta önce
  İşte bu...Mücadele edersen bütün yollar açılıyor.Tebrikler.
 • Uğur Eroğlu
  1 hafta önce
  Nazan hocamız mücadeleci tuttuğunu koparan bir öğretmendir Umarım bu başarısı diğer öğretmenlere örnek olur. Nice başarılara
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞ AĞRISI VE YORGUNLUK HORLAYANLARIN PEŞİNİ BIRAKMIYOR
BAŞ AĞRISI VE YORGUNLUK HORLAYANLARIN PEŞİNİ BIRAKMIYOR
‘KİTAPLAR RAFTA KALMASIN’
‘KİTAPLAR RAFTA KALMASIN’