Bugun...
BİZİM GÜNÜMÜZ…


Seval AK
habermerkezi46@hotmail.com
 
 
facebook-paylas
Tarih: 10-01-2018 13:45

Şimdi saysam güzel ülkemizde kutlanan kaç tane gün var diye, bu sayfaya sığmaz. Mutlaka kutlanan her günün muhatapları, bu kutlamayı hak ediyordur. Burada sıkıntı yok.

Bugünde bizim günümüz. Bunu demeye çalışıyorum esasında.

Günümüz kendimize hayırlı olsun derken,  bizim günümüzde bizleri hatırlayan dost-akraba-arkadaş başta olmak üzere, özellikle idarecilerimize ve siyasilere teşekkür ediyorum.

Ben mesleğe başlayalı çok yıl oldu.  Hala işin başında gibiyim. Her geçen gün yeni bir şeyler öğrendiğimde, bir önceki gün ne kadar acemiymişim diyerek kendimi özeleştiri yağmuruna tutuyorum.

Hiç kimsenin dört/dört’lük olamayacağı varsayımından yola çıkarak, eksiklerimiz ve hatalarımız için muhataplardan af diliyorum.

Dedim ya bunca senedir, günden güne eksiklerimi tamamlamaya çalışırken, daha dün mesleğin hiçbir yerinde olmayıp ta iki toplantıya katılıp, iki soru sorunca kendini havalarda görenlerin, kirli de pasaklıyı beğenmez hesabı, meslekte kendilerinden eski olanları eleştirmeye kalkanları da kıl oldum abi diyerek, hadlerini aşmamalarını bir öz eleştiri mahiyetinde selamlıyorum.

Günümüz kutlu olsun..

Memuru, işçisi de dahil olmak üzere, bu gönül vermiş, ömür harcamış ağabeylerimizin de gazeteciler gününü kutluyorum…

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI