Uyuşturucu Tacirine Özel Harekat Destekli Operasyon

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Uyuşturucu ticareti ve sokak satıcılarına yönelik operasyon yapıldı.

06 Ağustos 2019 - 16:44

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Uyuşturucu ticareti ve sokak satıcılarına yönelik operasyon yapıldı. Uyuşturucu tacirinin evine özel harekat destekli operasyon yapıldı. Çok sayıda araması olan Şüpheli evin penceresinden kaçarken yakalandı.

 05. 08. 2019 günü Narkotik Suçlarla Mücadele ekipleri tarafından Yavuz Selim Mahallesinde uyuşturucu kullanıcısı bir şahıstan 2 paket halinde toplam 2. 14 gr Eroin maddesi ve 1 paket 3. 52 gr Esrar maddesi ele geçirildi.

Şahsa uyuşturucu sattığı tespit edilen ve 4 ayrı suçtan aranması ve kesilmiş cezaları bulunan Özkan K. isimli sahsın ikametine özel harekat ekipleri ile birlikte operasyon yapıldı.

Özel Harekat Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından ikametin demir kapısı koç başı ile kırılarak içeri girildi. Şüpheli Özkan K.  ikametin arka penceresinden atlayıp kaçmaya çalıştığı esnada kovalamaca sonucu kıstırılarak etkisiz hale getirildi. Özkan K'nın ikametinde yapılan aramada 7 paket halinde toplamda 10. 62 gr gelen Esrar Maddesi ve 13 paket halinde toplam 3. 76 gr met-amfetamin maddesi ve uyuşturucu maddelerin paketlenmesinde kullanılan alüminyum folyo rulosuna ele geçirildi.

Özkan K. uyuşturucu madde ticareti suçundan gözaltına alındı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
2019 Yılında Google’da En Çok Bu Başlıkları Aradık
2019 Yılında Google’da En Çok Bu Başlıkları Aradık
SANKO Üniversitesi Hastanesi GAPSHOES’ta Stant Açtı
SANKO Üniversitesi Hastanesi GAPSHOES’ta Stant Açtı