TABİP ODASI ZİYARETİNDE TIP FAKÜLTESİ’NİN SORUNLARI ELE ALINDI

Türk Tabipleri Birliği Kahramanmaraş Tabip Odası Yönetim Kurulu başkan ve üyeleri, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can’ı ziyaret etti.

24 Mayıs 2018 - 11:12

Rektör Can, Kahramanmaraş Tabip Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Harun Çetin ve oda yönetim kurulu üyelerini KSÜ Rektörlük Makamında kabul ederek bir süre görüştü.

Kahramanmaraş Tabip Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Harun Çetin, hekimlerin çalışırken karşılaştığı sorunlara ilişkin Rektör Can’a bilgi verirken sorunların çözümü noktasında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Çetin, özellikle Üniversitemiz Tıp Fakültesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde görev yapan öğretim üyelerinin sorunlarını dile getirerek, sorunların çözüleceğine olan inancını ifade etti. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Can, hekimlerin ve sağlık çalışanlarının huzurlu ve güvenli çalışma ortamına sahip olmaları ve sağlık hizmetinin en elverişli koşullarda sunulması için üniversite yönetimi olarak gereken hassasiyeti gösterdiklerinin altını çizdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ekinözü’nde Cumhur İttifakı'ndan Gövde Gösterisi!
Ekinözü’nde Cumhur İttifakı'ndan Gövde Gösterisi!
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank Kahramanmaraş İş Dünyası İle Buluştu
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank Kahramanmaraş İş...