Sporcumuz Avrupa Üçüncüsü Oldu…

16-17 Şubat 2019 tarihlerinde Hırvatistan Zagrep’te düzenlenen Eskrim U14 Yıldızlar Circuit Epe Avrupa Şampiyonasına Milli takım adına katılan sporcumuz Semih Akküncü 3. Olarak bronz madalyanın sahibi oldu.

21 Şubat 2019 - 11:45

16-17 Şubat 2019 tarihlerinde Hırvatistan Zagrep’te düzenlenen Eskrim U14 Yıldızlar Circuit Epe  Avrupa Şampiyonasına Milli takım adına katılan sporcumuz Semih Akküncü 3. Olarak bronz madalyanın sahibi oldu.

Başarılı sporcu Semih Akküncü ve Antrenörü Mehmet Karaduman Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı’yı makamında ziyaret ettiler. İl Müdürü Kabakcı ziyarette “ Eskrim sporunu başlattığımız günden itibaren ilimizde büyük bir ilgi ile karşılandı. Kılıç kullanma geleneksel olarak zaten çocuklarımızın genlerinden gelen ata mirasımız, Milli Antrenörümüzün profesyonel dokunuşu ile EskrimBağlantı sporunda çok iyi bir yol kat ettik. Yaz Spor Okullarında yüzlerce çocuğumuza temel Eskrim eğitimi verdik. Performans sporcusu olarak seçtiğimiz onlarca sporcuyu hale hazırda Osman Sayın Spor Salonu Esrim Salonunda antre ediyoruz. Yoğun çalışmalar sonucu bugün gelinen noktada işte Semih kardeşimiz gibi sporcularımız Ulusal ve Uluslararası arenada Milli takımada ülkemizi temsil ediyorlar. Gurur verici bir tablo sporcumuzu ve antrenörümüzü tebrik ediyorum. Başarılarının devamını temenni ediyorum.” dedi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü ziyaret sonunda Sporcu Semih Akküncü’ye spor malzemesi hediye etti.

           

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SANKO Üniversitesi’nde 28 Mayıs’ta Sempozyum Düzenlenecek
SANKO Üniversitesi’nde 28 Mayıs’ta Sempozyum Düzenlenecek
Tekir İçme Suyu Çalışmalarının %70’i Tamamlandı
Tekir İçme Suyu Çalışmalarının %70’i Tamamlandı