SEÇİM BÜROSUNDA İTTİFAK BİRLİKTELİĞİ

AK Parti Elbistan İlçe Başkanlığı, bir süre önce hizmete açılan MHP Seçim bürosunu ziyaret etti. AK Parti heyetini MHP Elbistan İlçe Başkanı Ali Demir ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

22 Mayıs 2018 - 09:56

AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Av. Hasan Sungur ve yönetim kurulu üyeleri, MHP seçim bürosuna sürpriz bir nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette AK Parti Elbistan Gençlik Kolları Başkanı Recep Firik’te yer aldı.

MHP Seçim Bürosu ziyaretinde, AK Parti heyetini MHP Elbistan İlçe Başkanı Ali Demir ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Nezaket ziyaretinde ittifak içinde olan her iki parti temsilcileri 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde birbirlerine başarı dileklerini yinelediler.

Sıcak ve samimi ortamda gerçekleşen ziyarette seçim çalışmaları ve birçok konularda bilgi alışverişinde bulunuldu. MHP Elbistan İlçe Başkanı Ali Demir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Av. Hasan Sungur ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kriz her zaman vardı ama, şimdi dolar-avro yükselecek diyenlerin dedikodu krizi var...
Kriz her zaman vardı ama, şimdi dolar-avro yükselecek diyenlerin...
Büyükşehir’den Sevgi Festivali
Büyükşehir’den Sevgi Festivali