Şampiyon Güreş Takımından Rektör Can’a Ziyaret

Üniversitelerarası Türkiye Şampiyonasından 6 Madalya İle Dönen KSÜ Güreş Takımı Rektör Can’ı Ziyaret Etti.

27 Nisan 2019 - 10:00

17 20 Nisan tarihleri arasında Bartın ilinde gerçekleştirilen Üniversitelerarası Güreş Şampiyonasında 6 madalya elde ederek, takım halinde Türkiye 3’üncülüğü elde eden Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Güreş Takımı sporcuları Beden eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ünal Türkçapar ve Müdür Yardımcıları Dr. Öğretim Üyesi Hüseyin Eroğlu ve Öğretim Görevlisi Bülent Okyaz ile birlikte üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can’ı ziyaret ettiler.

Bartın’da gerçekleştirilen Üniversitelerarası Güreş Şampiyonasında KSÜ Güreş Takımı Sporcuları 2 altın 1 gümüş ve 4 bronz madalya kazanarak toplamda 6 madalya elde ederek önemli bir başarıya imza attılar. Serbest sitilde Ali Çam ve Anıl Berkay Kılıçsallayan altın madalya, Mustafa Durdur gümüş madalya, İsmail Avcı ve Eyüp Kurt bronz madalya kazandılar. Greko-Romen Sitilde ise Enes Bandırma broz madalya elde etti.

Derece alan sporcular ve BESYO yönetimini tebrik eden Rektör Can, spor branşlarına verilen desteklerin artarak devam edeceğini söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş'ta su sayacı çalan şüpheli tutuklandı
Kahramanmaraş'ta su sayacı çalan şüpheli tutuklandı
Kahramanmaraş'ta jandarmadan 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü etkinliği
Kahramanmaraş'ta jandarmadan 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü...