Polisler Okulun İlk Gününde Öğrencileri Yalnız Bırakmadı

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından okullar ziyaret edilerek yeni eğitim öğretim yılına giren öğretmenler tebrik edildi, öğrencilere başarılar dileyerek, veli ve öğrenciler bilgilendirildi.

10 Eylül 2019 - 13:34

2019-2020 yılı Eğitim Öğretim döneminin açılması sebebiyle gün boyunca Emniyet Müdürlüğüne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli tarafından il merkezinde bulunan yaklaşık 15 okul ziyaret edildi. Öğrencilere ve velilere 155 Polis İmdat Hattı, Öğrenci Servislerinde ve Okul Yolunda dikkat edilmesi gereken hususlar, Trafik Kuralları, Yabancılarla çocukların konuşmaması, İnternet ve Güvenli Sosyal Medya Kullanımı ve Genel Güvenlik Kuralları başta olmak üzere eğitim öğretim dönemi boyunca dikkat edilmesi gereken diğer konular anlatıldı. Öğrenci ve ailelerine bilgilendirici ve bilinçlendirici bilgiler verilerek öğrencilere broşürler ve hediyeler dağıtıldı.

Ayrıca okullarda görevli okul kolluk görevlisi Polisleri gerekli eğitimden geçirildikten sonra okullarda göreve başladılar. Gün boyunca okul çevrelerinde ve servis araçlarında Polis ekipleri huzur uygulaması yaptı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bu yol 3 ekim’e kadar kapalı
Bu yol 3 ekim’e kadar kapalı
Başarılı Yüzücümüz Öztürk’ten Kabacı’ya Ziyaret
Başarılı Yüzücümüz Öztürk’ten Kabacı’ya Ziyaret