Öçal ve Ünal’dan Tatlı İkramı

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ın eşi Şule Ünal, Elbistan’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

28 Şubat 2019 - 22:49

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerine sayılı günler kala sahalara inerek vatandaşlarla birebir görüşen AK Kahramanmaraş Milletvekilleri çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Bu kapsamda AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ın eşi Şule Ünal, AK Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürbüz ve AK Parti Elbistan İlçe Teşkilatı, Elbistan'daki seçmenlerle bir araya gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu. İlk olarak Elbistan Merkezde çat kapı ziyaretler gerçekleştiren heyet, daha sonra Elbistan Gençlik Merkezi'nde Engelli Meslek kurslarını ziyaret etti.  Elbistan meydanında vatandaşlarla bir araya gelen parti teşkilatı, ilçe halkına tatlı ikramında bulundu. Vatandaşlara yönelik gezilerini sürdüren heyetin bir sonra ki durağı ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü oldu. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda bir takım toplantı yapan program dahilindeki heyet, KOSGEB destekli çalışan bayanlarla ikili istişarelerde bulundu. Son olarak Elbistan Belediyesini ziyaret eden Parti mensupları ve Öçal, Belediye Başkanı Ahmet Tıraş'a çalışmaların da başarılar diledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SANKO Üniversitesi’nde 28 Mayıs’ta Sempozyum Düzenlenecek
SANKO Üniversitesi’nde 28 Mayıs’ta Sempozyum Düzenlenecek
Tekir İçme Suyu Çalışmalarının %70’i Tamamlandı
Tekir İçme Suyu Çalışmalarının %70’i Tamamlandı