MUHTARLARIN İFTAR BULUŞMASI

Elbistan Muhtarlar Derneğinden Geleneksel Ramazan Birlikteliği

06 Haziran 2018 - 14:00

Elbistan Muhtarlar Derneği, her yıl geleneksel olarak organize ettiği iftar buluşmasını Altınşiş Park Restaurant & Kafede gerçekleştirdi. Dernek Başkanı Mazhar Alagöz, yaşanan ve yaşatılan huzur ve mutluluğun anlamına değinerek tüm katılımcılara teşekkür etti.

         Elbistan Muhtarlar Derneği tarafından Altınşiş Park Restaurant & Kafede gerçekleşen geleneksel iftar buluşmasına Dernek Başkanı Mazhar Alagöz, Başkan Yardımcısı Arif Doğan ve yönetim kurulu üyeleri ev sahipliği yaptı.

Elbistan Belediye Başkanı Av. Durmuş Küçük, Büyükşehir Belediyesi Kuzey İlçeleri Koordinatörü Mazhar Türk, Büyükşehir Belediyesi Muhtarlar Daire Başkanı Muzaffer Türk, Elbistan Müftüsü Muhsin Demirel, mahalle ve köy muhtarlarının katıldığı iftar buluşması adına yakışan güzellikler içinde yaşandı.

          Elbistan Muhtarlar Derneği Başkanı Mazhar Alagöz, davetlilere hitaben yaptığı konuşmada, katılımlarından dolayı tüm misafir ve muhtarlara teşekkür ederek, “Yeni bir iftarda buluşmanın güzel ve anlamlı duygularını birlikte yaşıyoruz. Bu güzel organizeye katılımlarınız ve katkılarınız için herkese içtenlikle teşekkür ediyorum. Ramazanın güzel değerlerinin daima yaşanmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

           Konuşmanın ardından Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Muhtarlar Daire Başkanı Muzaffer Türk, katılımcı muhtarlara günü anısı olarak Türk Bayrağı hediye etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhur İttifakının Gücü ile Hizmetlerimize Devam Edeceğiz...
Cumhur İttifakının Gücü ile Hizmetlerimize Devam Edeceğiz...
Kriz her zaman vardı ama, şimdi dolar-avro yükselecek diyenlerin dedikodu krizi var...
Kriz her zaman vardı ama, şimdi dolar-avro yükselecek diyenlerin...