MİLLETVEKİLİ DİLİPAK, ÇAKIROĞLU'NDA

09 Haziran 2018 - 14:10

24 Haziran Seçimlerine yönelik Ak Parti tam kadro sahada çalışmalara devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Ak Parti Türkoğlu ilçe Başkanı Mehmet Ali Şen, Ak Parti Türkoğlu ilçe Kadın Kolları Başkanı Hidayet Kardaş, Türkoğlu eski belediye başkanlarından Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Avukat Mustafa Taşhan ve beraberlerindeki heyet  Türkoğlu ilçesi Küçük İmalı, Büyük İmalı, Kaledibi ve Çakıroğlu Mahallelerini ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında geldiği Çakıroğlu Mahallesinde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Dilipak son on yılda Ak Parti tarafından Türkiye'nin dünyadaki yerine değinerek ulusal ve yerel düzeyde yapılan çalışmaları hatırlatarak vatandaşlardan 24 Haziran seçimlerinde destek ve dua istedi.

Vatandaşlarla bir süre sohbet eden Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak'a bir vatandaş: "Köyümüze hoş geldiniz, Çakıroğlu köyümüz Ak Partiye her seçimde büyük destek verdi ve yine vereceğiz köyümüzden en az yüzde doksan ak partiye oy çıkaracağız. Desteğimizde duamız da Ak Partinin yanında.  " dedi.

Çakıroğlu Derneği'nden Teşekkür        

Çakıroğlu Derneği Başkanı Muhammet Kamalak ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada; "Sayın Milletvekilimiz, Belediye Başkanımız ve diğer yetkililer mahallemize yapmış oldukları ziyaretle birlikte hem seçim çalışması yaptılar hem de vatandaşlarımızla sohbet edip dertlerini dinlediler. Böylece vatandaşın meramını sıkıntısını birinci ağızdan direkt kendilerinden dinlemiş oldular. Ve gerekli çalışmaların yapılacağı konusunda söz verdiler Bu ziyaret mahallemiz için önemli bir kazanım olmuştur. Bu vesile ile ziyaretimize gelen Milletvekilimiz Mehmet Uğur Dilipak başta olmak üzere Belediye Başkanımız Osman Okumuş'a, ilçe başkanlarımıza ve diğer yetkililere çok teşekkür ederiz." dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ekinözü’nde Cumhur İttifakı'ndan Gövde Gösterisi!
Ekinözü’nde Cumhur İttifakı'ndan Gövde Gösterisi!
Türkiye’de 100 Bin Kişi Başına 76,6 ATM Düşüyor
Türkiye’de 100 Bin Kişi Başına 76,6 ATM Düşüyor