“İSTİKRAR VE KARARLILIKLA ELBİSTAN GÜZELLEŞECEK”

Cumhur İttifakı AK Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürbüz, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör ile gerçekleştirdiği esnaf ziyaretleri sonunda yaptığı açıklamada, “Elbistan’ı, azim, istikrar ve kararlılık ile güzelleştireceğiz” dedi.

10 Şubat 2019 - 23:36

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinin yaklaşmasıyla birlikte vatandaşlarla bir araya AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör ile AK Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürbüz, vatandaşların yoğun ve sıcak ilgisiyle karşılanıyor.

Ziyaretler kapsamında Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Hasan Sungur ve Kadın Kolları Başkanı Dilek Çevik Elbistan Hulusu Efendi Bulvarı esnaflarını ziyaret etti. Tevazu, samimiyet ve gayret ile sloganı ile yola çıkan AK Parti adayları ve beraberindeki heyet vatandaşlar tarafından samimiyet ile karşılandı.Esnaf ziyaretinin ardından Elbistan Atik Camii’nde öğle namazını kılan ekip, cami çıkısında vatandaş ile tek tek selamlaşarak, sohbet etti. Daha sonra emlakçılar ve müteahhitler ile düzenlenen toplantı ile devam eden programda eksiklikler ve beklentiler konuşuldu. 


“ELBİSTAN’I AZİM İSTİKRAR VE KARARLILIKLA GÜZELLEŞTİRECEĞİZ”

Ziyaretler ve dost buluşmalar sonrasında açıklamalarda bulunan Cumhur İttifakı Elbistan Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürbüz, değerlendirmelerinde şu ifadelere yer verdi:

“Ziyaretlerimizde vatandaşın olumlu tepkilerinden dolayı çok mutlu olduğumuzu ifade etmek isterim. Hemşehrilerimiz bizi samimi ve güler yüz ile karşılıyor. Bu tutum da işimize olan inancımızı, bağlılığımızı pekiştiriyor. Vatandaşlarımıza gerçekleştirdiğimiz her ziyarette önceliğin gönül olduğunu belirtiyoruz. Gönül belediyeciliğinin anlamını anlatıyor, gönülden hizmet edeceğimizi söylüyoruz. İstek ve taleplerini bizlere anlattıklarında tek tek notumuzu alıyor, değerlendirmelerde bulunuyor ve isteklerine her zaman hazır olduğumuzu belirtiyoruz. Yola çıktığımız ilk günkü azim, istikrar ve kararlılık ile güzel Elbistan’ı gönülden severek, benimseyerek daha da güzelleştireceğiz.”

Seçim ziyaretleri kapsamında mahalle toplantılarına katılan AK Parti Belediye Başkan Adayları ve beraberindeki heyet daha sonra  Akçırı, İğde ve Çalış sakinleriyle bir araya geldi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kopuk evliliği “Çocuk var” diye sürdürmek zarar veriyor!
Kopuk evliliği “Çocuk var” diye sürdürmek zarar veriyor!
Divanlı Caddesine Bağlantı Yolu
Divanlı Caddesine Bağlantı Yolu