HOŞ GELDİN OSMANLI KAHVECİSİ

Ülke genelinde çeşitli illerde şubeleri bulunan Bayram Efendi Osmanlı Kahvecisi Elbistan’da hizmet sunumuna başladı.

13 Temmuz 2018 - 11:32

Ülke genelinde çeşitli illerde şubeleri bulunan Bayram Efendi Osmanlı Kahvecisi Elbistan’da hizmet sunumuna başladı. Açılışta sevkin ve saygın davetliler yer aldı. Dünyaca ünlü kahve ülkelerinden ürünlerin sunulduğu Bayram Efendi Osmanlı Kahvecisi, müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler veriyor.

Dekorasyonundan iç mimarisine, rahat ortamından servisine, dünyaca ünlü kahvelerden sabah kahvaltısına kadar onlarca ürünün sunulduğu Kahve Deposu’nun açılışına; MHP Elbistan İlçe Başkanı Ali Demir, Elbistan Elazığlılar Derneği Başkanı Zülfü Ormanoğlu ve çok sayıda dernek, vakıf, sendika, siyasi parti temsilcileri, iş adamları, esnaflar ve seçkin davetliler katıldı.

İşletme Sahipliğini Akif Ataşçı, Emre Yiğitoğlu ve Mustafa Ataşçı’nın yaptığı Osmanlı Kahvecisinde sabah kahvaltısı, sıkma meyve suları, dondurma, soğuk ve sıcak içecekler, kurumsal paket ve ambalajlı kahve çeşitleri, çikolata, pasta, tatlı ve draje çeşitleri spesiyaller, sıcak çikolata, sandviç ve tost çeşitleri ile bir kafede eksiksiz bulunması gereken tüm tatlar ve ürünler servis ediliyor.

Deneyimli ve güler yüzlü personeli ile profesyonel hizmetlerin sunuma başlandığı Bayram Efendi Osmanlı Kahvecisi İşletme Sahipleri Akif Ataşçı, Emre Yiğitoğlu ve Mustafa Ataşçı, ağırlama ve dinlence dünyasına ayrıcalıklı bir mekan kazandırmanın mutluluğu içinde olduklarını ifade ederek, duygularını şu ortak sözlerle dile getirdiler:

“Elbistan ve bölgesinde işletmeciliğinden ürün çeşitlerine kadar sıra dışı bir işletme kazandırmayı hedefliyoruz. Türkiye genelinde önde gelen marka konumunda bulunan Kahve Deposu’nun Elbistan Şubesini seçkin ve saygın inanlarımıza kazandırmanın gururunu yaşıyoruz. Dünyanın en ünlü kahve üreticisi ülkelerinin kahvelerini müşterilerimize sunuyoruz. Sabah kahvaltısı, sıcak ve soğuk içecekler, pasta ve dondurma çeşitleri, sıkma meyve gibi yüzlerce ürünü halkımızın damak tadına profesyonel sunumla gerçekleştiriyoruz. Bize göre Elbistan hak ettiği ve beklenen mekâna Osmanlı Kahvecisi ile kavuştu.”

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkoğlu Seçim Ofisi Açıldı
Türkoğlu Seçim Ofisi Açıldı
Türk Organik Sektörü Üç Koldan Tanıtım Atağına Kalktı
Türk Organik Sektörü Üç Koldan Tanıtım Atağına Kalktı