“HİZMET İÇİN YENİ BİR BAŞLANGIÇ”

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, TBMM’de yemin ederek görevine resmen başladı. Yemin töreninde büyük heyecan yaşadığı gözlenen Öztunç, yaptığı açıklamada, “Milletvekili yeminimizi gerçekleştirdik. Kahramanmaraş’ımıza hizmet için yeni bir başlangıç” dedi.

13 Temmuz 2018 - 11:42

Son iki genel seçimde yaptığı çalışmalar, seçim çabaları ve iyi niyetli olağanüstü gayretleri ile kendisine “Atom Karınca” yakıştırması yapılan Ali Öztunç, son seçimde elde ettiği başarıyla CHP Kahramanmaraş Milletvekili seçilerek, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin yolunu tuttu.

Elbistanlı Ali Öztunç, TBMM’de gerçekleştirilen yemin töreninde büyük heyecan ve mutluluk yaşadı. TBMM kürsüsünden yaptığı ve televizyonlardan canlı yayınlanan tören sonrasında Kahramanmaraş halkına teşekkür eden CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, duygularını şu sözlerle dile getirdi:

“Milletvekili yeminimizi gerçekleştirdik. Kahramanmaraş’ımıza hizmet için yeni bir başlangıç. Bu süreçte destek olan tüm parti örgütümüze, hemşerilerime teşekkür ediyorum.”

TBMM’de gerçekleşen yemin töreninin ardından kendisine tesis edilen Milletvekili Ofisine geçen CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç’u Kahramanmaraşlı ve Elbistanlı dostları yalnız bırakmadı. Genç siyasetçiyi tebrik eden Elbistanlı gönül dostları, Öztunç’un gururuna, mutluluğuna ve heyecanına ortak oldular, tebrik ederek başarı dileğinde bulundular.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TÜRK AYAKKABISI İNGİLTERE’DE GÖRÜCÜYE ÇIKACAK
TÜRK AYAKKABISI İNGİLTERE’DE GÖRÜCÜYE ÇIKACAK
GERİ DÖNÜŞÜMDEN 10 MİLYAR TL KATKI HEDEFLENİYOR
GERİ DÖNÜŞÜMDEN 10 MİLYAR TL KATKI HEDEFLENİYOR