HAYVAN BARINAĞINA ŞEFKAT ZİYARETİ

Elbistan Dulkadiroğlu Anadolu Lisesi Öğrencileri “Etwinning Projesi” kapsamında oluşturulan ekip ile Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Elbistan Sokak hayvanlarını Koruma Merkezini ziyaret ederek, sokak hayvanlarına şefkat alini uzattılar.

06 Ocak 2019 - 22:58

Elbistan Dulkadiroğlu Anadolu Lisesi öğrencileri “Etwinning Projesi” çerçevesinde oluşturdukları ekip ile birlikte, zorlu kış mevsiminde sokaklarda yaşamak zorunda bırakılan sahipsiz hayvanlara dikkat çekmek, hayvan severlere destek olmak ve farkındalık yaratmak için hayvan barınağını ziyaret ettiler.

Nurhak yolu üzerinde kurulan Elbistan Hayvan Barınağında öğrenciler ve idareciler Veteriner Hekim Fatih Erbilen tarafından kapsamlı olarak bilgilendirildiler. Çalışmalar ve sonuçları hakkında bilgi aldılar.

Öğrenciler, hayvan barınağında sahipsiz sokak köpekleri ile yakından ilgilendiler ve sevgi köprüsü kurdular. Öğrenciler ziyaretin oluşmasında katkıları bulunan Veteriner Hekim Fatih Erbilen’e, Okul Müdürü Yaşar Özkara’ya, Etwinning Projesi Sorumlusu Öğretmen Funda Öztürk’e, ulaşımlarını sağlayan Elbistan S.S. 16. Taşıyıcılar Koop. Başkanı Bünyamin Kılınç’a ve Bölükbaşı Taşımacılık Yetkilisi Nihat Bölükbaşına teşekkür ettiler.

Öğrenciler tarafından sokak hayvanlarına uzatılan şefkat eli ziyareti günün anısına birlikte fotoğraf çektirilmesi ile noktalandı.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Biz, Mürsî’nin Verdiği Onurlu Mücadelesinin ve Şehadetinin Şahidiyiz
Biz, Mürsî’nin Verdiği Onurlu Mücadelesinin ve Şehadetinin...
İstanbul Seçimlerini Gösterip Ülkemizi Karıştırmak İstiyorlar
İstanbul Seçimlerini Gösterip Ülkemizi Karıştırmak İstiyorlar