HAKAN COŞKUN İFTAR’DA DUALARLA ANILDI

Eski Adı Elbistan Dağcılık Kulübü (EDAKU) olan ve daha sonra Kırgızistan Tanrı Dağlarında geçirdiği kazada hayatını kaybeden Ecz. Hakan Coşkun’un adını alan Elbistan Hakan Coşkun Dağcılık Kulübü, geleneksel olarak başlattığı iftar buluşmasında onursal başkanlarını dualarla yâd etti.

09 Haziran 2018 - 11:52

          Altınşiş Park Restaurant & Kafede gerçekleşen iftar buluşmasına Hakan Coşkun Elbistan Dağcılık Kulübü üyelerinin yanı sıra dağcılık sporuna gönül verenlerle efsane dağcının yakın dostları ile aileleri katıldı.

           Elbistan Hakan Coşkun Dağcılık Kulübü Başkanı Ömer Faruk Gökcecik, Onursal Başkan Hakan Coşkun anısına organize edilen iftar programı hakkında duygularını şu sözlerle dile getirdi:

          “Ramazanın anlamlı günlerinde Hakan Coşkun Dağcılık Kulübü olarak, birlik ve beraberliğimizi bir kez daha perçinledik. Hem manevi değerlerimizi yaşama imkânı bulduk hem de onursal başkanımız merhum Hakan Coşkun’u bir kez daha anarak dualarla yâd ettik.

Hakan Coşkun Dağcılık Kulübümüzü üyelerimizle birlikte yelpazemizi sporsever dostlarımızla her geçen gün daha da genişletiyoruz. Efsane Başkanımızı bir kez daha rahmet ve şükranla anıyor, tüm üyelerimize, gönül dostlarımıza hayırlı ramazanlar ve bayramlar diliyoruz. Katılımcı tüm arkadaşlarımıza gönül dolusu teşekkür ediyoruz.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ekinözü’nde Cumhur İttifakı'ndan Gövde Gösterisi!
Ekinözü’nde Cumhur İttifakı'ndan Gövde Gösterisi!
Türkiye’de 100 Bin Kişi Başına 76,6 ATM Düşüyor
Türkiye’de 100 Bin Kişi Başına 76,6 ATM Düşüyor