GELENEKSEL GÖNÜL SOFRASI

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Ali Cücük, her yıl geleneksel olarak organize ettiği dost ve gönül sofralarına bir yenisini daha ekledi. Elbistan Pınarbaşı Kale Restaurant& Kafede yoğun katılım içinde gerçekleşen gönül ve dost sofralarına Ali Cücük’ün, ailesi, yakınları, meslektaşları ve arkadaşları aileleri ile birlikte katıldı.

13 Haziran 2018 - 21:46

Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir Ali Cücük, yine unutulmaz, anlamlı ve örnek bir buluşmaya bir kez daha imza attı. Her yıl geleneksel olarak organize edilen dost ve gönül sofralarında tüm zamanların en büyük yoğunluğu gerçekleşti. Elbistan Pınarbaşı Kale Restaurant & Kafede yaşanan ve yaşatılan huzur ve mutluluk görüntüleri görülmeye değerdi.

Meslekte sevilen ve saygı duyulan bir konuma sahip olan Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir Ali Cücük’ün bu anlamlı paylaşım organizesinde, serbest muhasebeci ve mali müşavirler, vergi dairesi kurmayları, ailesi, yakın dostları, oda, dernek ve sendika yöneticileri, birçok seçkin iş adamı ve esnaf, vergi dairesi personeli yer aldı.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Ali Cücük, organize ettiği dost ve gönül sofralarına bir yenisini daha eklemenin manevi güzelliği ve huzuru içinde olduğunu kaydederek duygularını, “Hem gönül dostlarımızla, hem meslektaşlarımızla hem de birçok iş adamı, esnaflarımız ve birçok meslekten güzel insanla bir araya gelerek özel, anlamlı ve güzel bir birlikteliği yaşadık. Davetimize katılan tüm arkadaş, aile dostu, meslektaş ve gönül dostlarına bu güzel değerleri bir kez daha bizimle paylaştıkları için içtenlikle teşekkür ediyorum. Allah bu güzel birliktelikleri, anlamlı paylaşımları ve dost buluşmalarını hayırlı eylesin. İyi ve güzelliklere vesile olsun” sözleri ile ifade etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ekinözü’nde Cumhur İttifakı'ndan Gövde Gösterisi!
Ekinözü’nde Cumhur İttifakı'ndan Gövde Gösterisi!
Türkiye’de 100 Bin Kişi Başına 76,6 ATM Düşüyor
Türkiye’de 100 Bin Kişi Başına 76,6 ATM Düşüyor