“Elbistan’ı İL Yapın Çıkar Giderim”

Millet İttifakı İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, AK Parti İktidarına seçim öncesi fedakârlık resti çekti. Elbistan’ın en büyük beklentisinin İL olmak olduğunu dile getiren Paksoy, restinde, “Seçime kadar Elbistan’ı İL yapın, ceketimi alır çıkarım” dedi.

26 Şubat 2019 - 09:18

Millet İttifakı İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, vatandaşlarla kucaklaşmaya ve esnaflarla buluşmaya aralıksız olarak devam ediyor. Sempatik davranışları, samimi sohbetleri ve inandırıcı projeleri ile büyük ilgi gören Abdullah Paksoy, Elbistan Sanayi Sitesinde bir kez daha esnaflarla buluştu.

Sıcak ve samimi davranışları ile dikkat çeken, vatandaşların adeta ilgi odağı olan Elbistan Belediye Başkan Adayı Paksoy, sanayi esnafının dertlerini dinledi, sorunlarına derman olmak için destek istedi.

Millet İttifakı İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, beraberinde Paksoy lehine CHP Elbistan Belediye Başkan Adaylığından feragat eden Meclis Üyesi Adayı Av. Onur Gürbüz ve kurmayları ile sanayi esnafları ziyaretinde değerlendirmelerde bulundu.

Paksoy, ziyaretlerde yaptığı değerlendirmelerde çarpıcı bir konuya değinerek Elbistan’ın en büyük beklentisi ve arzusunun İL olması gerekliliğine değindi. Bu önemli konu karşısında AK Parti İktidarına seslenen ve Elbistan’ın anlamlı ve önemli beklentisine cevap verilmesini isteyen Paksoy, seçim öncesi fedakarlık jestinde bulundu.

Esnaftan yüksek teveccüh gördüğünü ifade eden Paksoy, Elbistan’ın İl olmasıyla ilgili Cumhur İttifakı’na iddialı bir çıkış yaparak şunları söyledi:

“Her dönem bu söylentiler oluyor. Halkımızın umutlarıyla oynanmasına müsaade etmem. Eğer İL yapma durumunuz varsa her şey elinizde. Seçime kadar Elbistan’ı il yapın, ceketimi alır çıkarım.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Binlerce Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
Binlerce Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
TCDD´den İlaçlama duyurusu
TCDD´den İlaçlama duyurusu