EFSANE BAŞKAN GERİ DÖNDÜ

Elbistan Elazığlılar Derneği Başkanlığına Ormanoğlu Yeniden Seçildi.

19 Aralık 2017 - 13:55

Yaklaşık 3 yıl önce Elbistan’da yıllardır yaşayan ve görev yapan Elazığlılar tarafından kurulan, faaliyetleri ve etkinlikleri ile tabela partisi olmadığını her fırsatta yansıtan Elbistan Elazığlılar Derneğinde gerçekleşen olağanüstü kongreyle başkanlık görevine yeniden Zülfü Ormanoğlu getirildi.
 Elbistan’da çeşitli kurumların her kademesinde çalışarak emekli olduktan sonra Elbistan’ı ikinci memleketleri kabul eden Elazığlılar ile Elbistan ve bölgesinde çalışan yüzlerce Elazığlının kurduğu Elbistan Elazığlılar Derneği, olağanüstü kongresini gerçekleştirdi.
Yaklaşık 3 yıl önce kurulan, Elbistan ve Elazığ arasında kültür ve paylaşım köprüsü oluşturan Elbistan Elazığlılar Derneği’nin gerçekleşen olağanüstü kongresinde başkanlığa duyulan güven ve gösterilen teveccüh üzerine Zülfü Ormanoğlu bir kez daha başkan seçildi.
Kale İş Merkezinde Elbistan Elazığlılar Derneğinde gerçekleşen ve tek liste halinde gerçekleşen olağanüstü kongreye yüzlerce Elazığlı katıldı. Şölen havasında ve büyük bir coşku içinde yapılan olağanüstü kongreye rakipsiz olarak giren eski başkan Zülfü Ormanoğlu, oyların tamamını alarak yeniden layık olduğu görevinin başına geçti.
Bir dönem önceki başkanlık görevi süresince gerçekleşen organize ve etkinlikler ile sıra dışı dernek anlayışını başarıyla sürdüren Zülfü Ormanoğlu, geline noktada kendisine gelen teklifler ve yoğun baskılara kayıtsız kalamayarak göreve bir kez daha talip oldu. Zülfü Ormanoğlu’nun Elbistan Elazığlılar Derneği Başkanı olmasını Elbistan ve bölgesinde yaşayan Elazığlılar kadar, Elbistanlılar, iş ve siyaset dünyası da memnuniyetle karşıladı.
Elbistan Elazığlılar Derneği Başkanı Zülfü Ormanoğlu, olağanüstü kongre sonrasında kendisini bu göreve layık gören ve destekleyen Elazığlılara içtenlikle teşekkür ederek duygularını, “Elbistan ve Elazığ komşu ve kardeş iki şehirdir. Yaşam ve kültür olarak birbirlerine yakındır. Bizler yaklaşık 40 yıl önce geldiğimiz ve hizmetlerde bulunduğumuz Elbistan’ı memleketimiz kabul ettik. Güzel insanlarıyla bitmeyen dostluklar kurduk, yaşadık. Yine aynı çizgide birlik, beraberlik, dayanışma ve kardeşlik içinde Elazığ ve Elbistan arasında dostluk ve gönül köprüleri kurmayı sürdüreceğiz. Daha önce tabela partisi olmayacağımızı söyledik ve bunu ortaya koyduk. Yine kardeşlik, güzellik ve paylaşım değerleri ile birlikte derneğimizin faaliyetlerini el birliği içinde gönül gönüle omuz omuza sürdüreceğiz. Tüm Elazığlı hemşerilerime ve Elbistanlı can dostlarımıza katılımları, destekleri ve tebrikleri için içtenlikle teşekkür ederim” sözleriyle dile getirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KUŞ YUVASINDA YÜKLÜ MİKTAR UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ
KUŞ YUVASINDA YÜKLÜ MİKTAR UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ
UYUŞTURUCU SATICISI SOKAKTA YAKALANDI
UYUŞTURUCU SATICISI SOKAKTA YAKALANDI