EDAKU’DAN KIŞ ZİRVESİ

19 Aralık 2017 - 13:59

               Adını sadece Elbistan ve ve Türkiye değil sınırlar ötesine taşıyan Elbistan Dağcılık Kulübü üyeleri, bir ilke imza atarak Nurhak Dağı Zirvesine ilk defa “Kış Zirve Tırmanışı” gerçekleştirdiler.
                Elbistan Dağcılık Kulübü etkin ve kapsamlı çalışmalarını aksatmadan sürdürüyor. Genel etkinlik projeleri kapsamında bir ilke imza atan EDAKU Nurhak Dağına ilk olarak zirve tırmanışı gerçekleştirdi ve zirvede Onursal Kurucu Başkan Merhum Hakan Coşkun saygıyla bir kez daha yad edildi.
                Kış şartlarına aldırış etmeyen profesyonel EDAKU üyeleri, yağan kara, fırtınaya ve tipiye aldırmadan 3080 metre yüksekliğindeki Nurhak Dağı Kış Zirvesi Tırmanışını başarıyla tamamladılar.
                Hayata geçirilen programa 9 dağcı katıldı. Dr. Kasım Koç, Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Cihangir Ulubey, Av. Özgür Çıkın, Av. Ali Çiçek, Ecz. Vedat Dilek, Nedim Yazgan, Ali Kurt, Mustafa Kaya ve Sait  Arıbaş, zorlu Nurhak Kış Zirvesi sonrasında günün anısına tipi altında hatıra fotoğrafı çektirdiler. Bir süre önce yurt dışında zirve tırmanışı sırasında hayatını kaybeden Kurucu Onursal Başkan Hakan Coşkun’u rahmet ve dua ile bir kez daha yad ettiler.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KUŞ YUVASINDA YÜKLÜ MİKTAR UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ
KUŞ YUVASINDA YÜKLÜ MİKTAR UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ
UYUŞTURUCU SATICISI SOKAKTA YAKALANDI
UYUŞTURUCU SATICISI SOKAKTA YAKALANDI