“DOĞALGAZDA ELBİSTAN MMO OLMALI”

MMO Elbistan Temsilciliği Geleneksel İftar Buluşmasına Doğalgaz Çalışmaları Damgasını Vurdu

11 Haziran 2018 - 08:30

Makine Mühendisleri Odası (MMO) Elbistan Temsilciliği tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen iftar programına “DOĞALGAZ” damgasını vurdu. MMO Gaziantep Şube Başkanı Kerem Yelekçi, “Elbistan doğalgaz çalışmalarını Elbistanlı ve Elbistan’da görev yapan makine mühendisleri yapmalı” dedi.

 MMO Elbistan Temsilciliği tarafından her yıl gerçekleştirilen geleneksel birliktelik akşamına yoğun katılım ve ilgi gösterildi. MMO Elbistan Temsilcisi Hikmet Türkmen’in ev sahipliği yaptığı iftar buluşmasına; MMO Gaziantep Şube Başkanı Kerem Yelekçi, Şube Eski Başkanı Hasan Fehmi Belpınar, Elbistan, Afşin, Afşin-Elbistan A ve B Termik Santralinde görev yapan mühendisler ve serbest çalışan mühendisler katıldı.

MMO Elbistan Temsilcisi Hikmet Türkmen, meslektaşlarına ve davetlilere hitaben yaptığı konuşmada, güç birliği ve dayanışma duyguları içinde gerçekleşen buluşmadan dolayı herkese teşekkür etti. Türkmen, “Bu buluşma ile birlikte MMO olarak yapılacak çalışmalar, çözüm bekleyen sorunlar ve hizmette kalite artırımı ile ilgili görüşmelerin odamıza olumlu yansımalarını bekliyoruz” dedi.

TMMMOB MMO Gaziantep Şube Başkanı Keren Yelekçi ise konuşmasında Elbistanlı ve Elbistan’da görev yapan makine mühendislerinin başlayan doğalgaz çalışmalarında mutlaka en önde olmaları gerektiğine vurgu yaptı. Başkan Yelekçi konuşmasında şunları söyledi:

“Meslekte ve meslektaşlarımızla birlikte üst düzey çalışmaları hedefliyoruz. Meslektaşlarımızın yararına daha kaliteli ve üst düzey hizmetleri vermeyi amaçlıyoruz. En başta sorunlara çözüm yolları bulunması noktasında yoğun ve aktif çaba içerisindeyiz.

Günümüzün en önemli konularından biri olan Elbistan’da ki doğalgaz çalışmaları ve hizmetleri de bir öncelikle Elbistanlı ve Elbistan’da görev yapan meslektaşlarımızın öncelikli olarak bu çalışmalarda yer alması gerektiğine inanıyoruz. Bu yoğunluklar nedeniyle dışarıdan çekirge sürüsü gibi gelenler var. Bu çalışmaların memleket içerisinde bulunan makina mühendisleri tarafından yapılmalıdır.

Doğalgaz çalışmaları konusunda Gaziantep Şubesi olarak çeşitli toplantılar, kurslar ve teknik bilgilendirme toplantılarımıza başladık. Şubeye bağlı meslektaşlarımızın ücretsiz olarak verilen bu kurslarda yer almasının gerekliliğine inanıyoruz. Başlayan doğalgaz çalışmalarında şube üyesi ve Elbistanlı mühendislerin olması gerek.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhur İttifakının Gücü ile Hizmetlerimize Devam Edeceğiz...
Cumhur İttifakının Gücü ile Hizmetlerimize Devam Edeceğiz...
Kriz her zaman vardı ama, şimdi dolar-avro yükselecek diyenlerin dedikodu krizi var...
Kriz her zaman vardı ama, şimdi dolar-avro yükselecek diyenlerin...