“BU GÜVENE HER ZAMAN LAYIK OLACAĞIZ”

Elbistan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı, geleneksel olarak her yıl organize ettiği iftar buluşmasında üyeler ve şoför esnafları ile bir araya geldi. Riva (Ceren) Düğün Salonunda gerçekleşen buluşma yoğun ilgiyle karşılandı. Başkan Selahattin Atalay, “Bu güvene her zaman layık olacağız” dedi.

13 Haziran 2018 - 21:45

Elbistan Şoförler ve Otomobilciler Odası, geleneksel iftar buluşmasında şoför esnaflar ve üyeleri ile anlamlı bir birliktelik sergiledi. Yoğun ilgiyle karşılanan buluşmada Elbistan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Selahattin Atalay ve Yönetim Kurulu Üyeleri, yüzlerce davetliyi girişte karşıladı.

Sıcak ve samimi duygular içinde gerçekleşen birliktelik akşamında, Başkan Atalay ve Yönetim Kurulu Üyeleri, anlamlı organizeye katılan tüm misafirleri ile yakından ilgilendi, sohbetlerde bulundu.

Yoğun katılım karşısında memnuniyetini ifade eden Elbistan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Selahattin Atalay, buluşma ve iftar birlikteliği hakkında yaptığı değerlendirmelerde duygularını şu sözlerle dile getirdi:

“Her yıl geleneksel olarak organize ettiğimiz bir iftar akşamında daha üye kardeşlerimiz ve şoför esnaflarımızla bir araya geldik. Mübarek ayın manevi güzelliklerini ve değerlerini birlikte yaşadık. Davetimize katılan tüm konuklarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Şahsım ve yönetim kurulu üyelerimiz adına içtenlikle teşekkür ediyorum. Bizlere gösterilen, samimi, sıcak ve dost güvene teşekkürlerimi sunuyorum. Her zaman olduğu gibi üyelerimiz ve şoför esnaflarımız için aktif ve kapsamlı çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bizlere gösterilen güvene layık olmaya devam edeceğiz.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ekinözü’nde Cumhur İttifakı'ndan Gövde Gösterisi!
Ekinözü’nde Cumhur İttifakı'ndan Gövde Gösterisi!
Türkiye’de 100 Bin Kişi Başına 76,6 ATM Düşüyor
Türkiye’de 100 Bin Kişi Başına 76,6 ATM Düşüyor