BU ASILSIZ HABERLER KARALAMA KAMPANYASIDIR

TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Kahramanmaraş Ak Parti Milletvekili Celalettin Güvenç, bazı basın yayın organlarında aleyhinde çıkan haberler için bir basın açıklaması yayınlayarak, “24 Haziran seçimlerinin aday belirleme sürecinde, bu şekilde yapılan haberler karalama kampanyasından başka bir şey değildir” dedi.

08 Mayıs 2018 - 09:11 - Güncelleme: 08 Mayıs 2018 - 09:21

TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Kahramanmaraş Ak Parti Milletvekili Celalettin Güvenç, bazı basın yayın organlarında aleyhinde çıkan haberler için bir basın açıklaması yayınlayarak, “24 Haziran seçimlerinin aday belirleme sürecinde, bu şekilde yapılan haberler karalama kampanyasından başka bir şey değildir” dedi.

TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Kahramanmaraş Ak Parti Milletvekili Celalettin Güvenç basın açıklamasına şöyle devam etti;

" Ülkemi 3000 Kilometre uzakta temsil görevindeyken, malum çevrelerin şahsıma yönelik yeni bir saldırısını öğrendim. Bilinmelidir ki 2008 yılı mayıs ayında başladığım Manisa Valiliğinden Ağustos 2011 tarihinde ayrıldım. Dolayısıyla bu tarihten sonra İzmir ilinde hiç bir toplantıya katılmadım.

  1.5 Yıl önceki bir ifadede geçen, yapılan toplantıların açık toplantı olduğunu ispat bakımından, içlerinde Vali ve Bürokratlarında isimlerinin anıldığı bir takım toplantılar için şahsımın suçlanması, tamda 24 Haziran seçimlerinin aday belirlemesi sürecinde, algı operasyonu değilse nedir.

Zavallılar şunu bilmeliler ki kader hükmünü icra eder. 34 senedir her türlü engellemeye karşın, bu ülkeye mazlum halkımıza, korkmadan, eğmeden, bükmeden hizmet ettik. Haram lokma yemedik çocuklarımıza yedirtmedik, hiç bir güç merkezine, rantçılara, hırsızlara boyun eğmedik, asla pes etmedik, şimdide korkmuyoruz.

Veremeyecek hesabı olmayanların eşsiz güveniyle yine millet için çalışmaya talibiz.  Gecemiz geleceğimiz hayrolsun, soysuzların hainlerin şerrinden Allah Ülkemi korusun”.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank Kahramanmaraş İş Dünyası İle Buluştu
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank Kahramanmaraş İş...
Türkiye’de 100 Bin Kişi Başına 76,6 ATM Düşüyor
Türkiye’de 100 Bin Kişi Başına 76,6 ATM Düşüyor