BİRLİKTE BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, belediye personeli ve aileleriyle iftar yemeğinde bir araya geldi.

06 Haziran 2018 - 15:51 - Güncelleme: 06 Haziran 2018 - 16:06

Türkoğlu Belediyesi Nikah Sarayında organize edilen iftar yemeğinde Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Başkan Yardımcıları, birim müdürleri, personeller ve aileleriyle birlikte iftarda bir araya geldi. İftara eşi Funda Okumuş ve çocuklarıyla birlikte katılan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, masaları tek tek gezerek personellerle selamlaştı.

Türkoğlu Belediyesinin tüm kademelerinde özverili ve fedakarca çalışan personelleriyle birlikte büyük bir aile olduğunu ifade eden Başkan Okumuş, “Cenab-ı Allah’a binlerce kez şükürler olsun ki, yine huzur, barış ve güzellikler içerisinde mübarek Ramazan ayını hep birlikte idrak ediyoruz. Aynı hedef doğrultusunda birlikte mesai yaptığımız, birlikte yol yürüdüğümüz ve omuz omuza verip çalıştığımız personellerimiz ve aileleriyle birlikte iftar yapıyoruz. Rabbim yaptığınız ibadetleri, tuttuğunuz oruçları kabul etsin”.

Cumhurbaşkanlığı ve yeni parlamenter sistemini anlatarak, 24 Haziran seçimleri için daha çok çalışmamızın gerektiğini belirten Başkan Okumuş sözlerinde şöyle devam etti.

“Daha 15 sene önce yüzde onlardaydı, yerli savunmamız. Şuanda yüzde yetmiş beşlere ulaşmış durumda. En son Afrin operasyonunda Türkiye’nin milli silahlarıyla Afrin operasyonu yaptık. Kendi silahımızı, kendimiz yapıyoruz. Helikopterimizi, tankımızı, uçak çalışmalarını özellikle kendi ülkemiz yapıyor. Terörle bugün mücadele ediyorsak ve başarılıysak, yerli savunma sayesinde. Onun için 24 Haziran genel seçimleri ülkemiz açısından çok önemli, diğer partilerin bu ülkeye verebileceği hiçbir şey yok. Bize düşen oyumuzu AK Partiye kullanılmasını sağlamak. Bunu hem kendi içerimizde, hem de arkadaşlarımıza, komşularımıza, kardeşlerimize de bu propagandalarını yapmanızı istiyoruz.

Belediyemizdeki en ücradaki personele kadar bu ciddi ve samimi çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Allah’a emanet olun.”dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhur İttifakının Gücü ile Hizmetlerimize Devam Edeceğiz...
Cumhur İttifakının Gücü ile Hizmetlerimize Devam Edeceğiz...
Kriz her zaman vardı ama, şimdi dolar-avro yükselecek diyenlerin dedikodu krizi var...
Kriz her zaman vardı ama, şimdi dolar-avro yükselecek diyenlerin...