BAYAZIT, ONİKİŞUBAT BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI

2019 yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte, partilerin Belediye Meclis Üyeliği Aday adaylık başvuruları devam ediyor. Adaylar birbiri arkasına müracaatlarını yapıyor. Sosyolog - Eğitimci Davut Bayazıt, Ak Parti Onikişubat Belediye Meclis Üyeliğine aday adayıyım dedi.

01 Aralık 2018 - 20:47

31 Mart yerel seçimlerinde adaylar birbiri arkasına müracaatlarını yapıyor. Uzun süredir ilimizde Rehberlik Uzmanı olarak görev yapan ilimiz özel öğretim sektörünün sevilen eğitimcilerinden Davut Bayazıt, Ak Parti Onikişubat Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı müracaatını mütevazı bir şekilde ilçe başkanlığına yaptı.

 

Sevenleri ile parti binasına gelen Bayazıt yaptığı açıklamada: “Kahramanmaraş Onikişubat ilçesinde dünyaya geldiğini, Kahramanmaraş Bayazıt ailesine mensup olduğunu, ortaöğrenimini Onikişubat ilçesinde, Yükseköğrenimini Malatya İnönü Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde tamamladığını uzun yıllardır özel öğretim sektöründe İdareci ve Rehberlik Uzmanı olarak görev yaptığını dile getirdi.

Ben okumak için on yaşında köyümden ayağımda kara lastikle Kahramanmaraş’a geldim. Her zaman hedeflerimi yüksek tuttum. Siyaseti sevdiğim içinde Sosyoloji eğitimi aldım. Bugün ise sevdiğim çalışmalarını daima takdir ettiğim partimden Belediye Meclis Üyeliğine adaylık koymakla partime daha aktif hizmet etme imkânı bulmuş olacağım “dedi.

 

Onikişubat Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Davut Bayazıt, seçilmesi halinde İlçeyi yakından tanıyan biri olarak, Onikişubat İlçesinin Belediye Meclisinde sesi olacağını söyledi. Aday olarak siyasete de ilk adımını attığını, siyaseti halka hizmet etmede bir araç olarak gördüğünü ve Kahramanmaraş’ta yaşayan tüm Bayazıtlarında akraba olduğunu hayalinin onları tek çatı altında toplamak olduğunu da dile getirdi.YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SANKO Üniversitesi’nde 28 Mayıs’ta Sempozyum Düzenlenecek
SANKO Üniversitesi’nde 28 Mayıs’ta Sempozyum Düzenlenecek
Tekir İçme Suyu Çalışmalarının %70’i Tamamlandı
Tekir İçme Suyu Çalışmalarının %70’i Tamamlandı