BAŞARI PLAKETLE TAÇLANDI

24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve 27 Dönem Milletvekili Seçimlerinde, üstlendiği MHP Elbistan Seçim Komitesi Başkanlığını görevini başarıyla tamamlamasının ardından Murat Kılınç’a, MHP Elbistan İlçe Başkanlığı tarafından teşekkür plaketi verildi.

13 Temmuz 2018 - 12:02

Uzun yıllar Elbistan Ülkü Ocakları Başkanlığı yapan, MHP ve Ülkücü Hareket Camiasında yapısı ve duruşu ile saygın bir konumda bulunan Murat Kılınç’a, 24 Haziran 2018 Pazar Günü gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde üslendiği MHP Elbistan Seçim Komitesi Başkanlığı görevini başarıyla tamamlayan Murat Kılınç, bu başarısını aldığı plaketle taçlandırdı.

Son seçimlerde MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayları arasında da yer alan başarılı siyasetçi Murat Kılınç’a plaketi, MHP Elbistan İlçe Başkanlığında, MHP Elbistan İlçe Başkanı Ali Demir ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte takdim etti.

Plaket töreninde ayrıca; MHP Ekinözü İlçe Başkanı Tahsin Çiçek, Türk Eğitim Sen Temsilcisi Hakan Kılıç, Türkiye Koop İş Sendikası Elbistan Temsilcisi Orhan Baştürk, Türk Tarım Sen Elbistan Temsilcisi İsmail Koldan, Türk Sağlık Sen Elbistan Temsilcisi Ahmet Cingöz, Türk Büro Sen Elbistan Temsilcisi Talip Kılıç’ta yer aldı.

Murat Kılınç, plaket töreninde yaptığı teşekkür konuşması ve değerlendirmelerinde duygularını şu sözlerle ifade etti:

“Yıllardır MHP ve Ülkücü Camia içinde yer aldım. Çeşitli kademelerde bana hangi görevler layık görülmüşse başarıyla yerine getirmenin gururunu yaşadım. Son seçimlerde MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı olarak çıktım yolda, MHP Elbistan Seçim Komitesi Başkanlığı görevi şahsıma verildi. Görevimi başarıyla ve gururla yerine getirmenin mutluluğunu yaşadım. Bu mutluluğu plaketle taçlandırmayı üstlenen MHP Elbistan İlçe Teşkilatına ve MHP Elbistan İlçe Başkanı Sayın Ali Demir ile Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyorum. MHP ve Ülkücü Camianın her zaman neferiyim.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türk Organik Sektörü Üç Koldan Tanıtım Atağına Kalktı
Türk Organik Sektörü Üç Koldan Tanıtım Atağına Kalktı
Bu Gücü Küçümsemeyin! Bilimsel Gerçekler Ona İşaret Ediyor!
Bu Gücü Küçümsemeyin! Bilimsel Gerçekler Ona İşaret Ediyor!